Przekleństwo wyboru – 6 porad, jak uniknąć frustracji. Filmik

Czy nadmiar opcji może obniżać zadowolenie z życia? Czemu nie jesteś zadowolona z dokonanego wyboru, choć masz setki możliwości? Dlaczego, gdy kupisz jedną rzecz żałujesz, że nie wybrałeś innej? Czemu podejmowanie decyzji Cię przytłacza? Skąd bierze się paraliż decyzyjny i jak go uniknąć? Poznaj 6 porad. Posłuchaj o paradoksie wyboru.

Obejrzyj filmik

Polecam fascynującą książkę Psychologia zachowań konsumenckich” Andrzej Falkowski, Tadeusz Tyszka

Zapraszam do skorzystania z moich indywidualnych sesji coachingu finansowego, jeśli chcesz:

– Poradzić sobie ze stresem i kryzysem emocjonalnym, których źródłem są pieniądze/ sytuacja finansowa.

– Dowiedzieć się, w jaki sposób Twoje przekonania mogą wspierać lub utrudniać zdrowe podejście do pieniędzy, oszczędzania, wydawania, zarabiania, inwestowania itp.

– Wdrożyć przekonania, nawyki i działania, które ułatwią Ci osiągnięcie bezpieczeństwa finansowego.

– Uniknąć pułapek psychologicznych przy podejmowaniu decyzji finansowych, zakupowych i biznesowych.

– Zdiagnozować swój „psychologiczny” profil tożsamości finansowej i postawy wobec pieniądza oraz przełożyć go na skuteczność w osiąganiu celów i budowaniu stabilnej sytuacji finansowej.

– W zdrowy sposób wyznaczyć swoje cele finansowe oraz opracować plan ich osiągnięcia – z uwzględnieniem kluczowych wartości, ważności i ekologii celu.

– Odkryć, w jaki sposób pieniądz wpływa pozytywnie i negatywnie na Twoje emocje, reakcje i działania oraz jak tym konstruktywnie zarządzać, aby osiągnąć szczęście i dobrostan.

– Poznać, w jaki sposób Twoja osobowość wpływa na osiąganie celów finansowych i jak to efektywnie wykorzystać w tworzeniu strategii działań.

Uwaga – Coaching finansowy to nie jest doradztwo finansowe ani inwestycyjne!

Więcej

Obejrzyj filmik