Zapraszam do kontaktu

Anna Daria Nowicka

tel: + 48 602 123 122

e-mail: annadarianowicka@gmail.com

Prowadzę zarówno sesje online przez Skype (lub aplikacje WhatsApp, Google duo, zoom, Messenger),

jak i stacjonarnie w Warszawie:

– Głównie przyjmuję klientów w Poradni Psychocentrum, Ul. Ogrodowa 32A lokal 6, piętro 2 (jest winda) / róg ul. Żelaznej, ale wejście od ul. Ogrodowej. Tuż przy przystanku Wola Ratusz (i blisko Feminy).

Dodatkowo przyjmuję również:

– w Pracowni Terapeutycznej Pratera

W przypadku szkoleń i coachingu dla firm jest możliwość, abym dojechała do innego miasta.

Posiadam wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych prowadzony przez Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie pod nr 2.14/00253/2018.

Kieruję się Kodeksem Dobrych Praktyk Polskiej Izby Firm Szkoleniowych.

Cena sesji zależy: od czasu trwania (zwykle 60 lub 90 min.), tego czy odbywa się online czy stacjonarnie oraz rodzaju usługi/ tematyki sesji. Konkretną kwotę ustalam po poznaniu potrzeb Klienta.

Serdecznie zapraszam na mój kanał na YouTube Twoja Kariera i Psyche.

Znajdziesz tu filmiki dot. coachingu kariery oraz rozwoju osobistego i kompetencji psychospołecznych

Administratorem Twoich Danych Osobowych jest firma „Anna Daria Nowicka – coaching i szkolenia” (kontakt e-mail annadarianowicka@gmail.com). Podane przez Ciebie dane będą przetwarzane w celu prowadzenia z Tobą komunikacji i świadczenia na Twoją rzecz usług, w tym realizacji zamówienia. Więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych i prawach (RODO), jakie Ci przysługują informuję w Polityce Prywatności.

Klienci chcący otrzymać fakturę proszeni są o zgłoszenie tego przed dokonaniem płatności. Później wystawienie faktury nie będzie już możliwe.