Skorzystaj z doradztwa zawodowego, jeśli Twoim celem jest znalezienie lepszej pracy, zmiana zawodu lub ścieżki kariery, awans albo przygotowanie się do rozmowy kwalifikacyjnej lub oceniającej (w tym Assessment/Development Center). Jeśli czujesz się wypalony/a, sfrustrowany lub zastanawiasz się, jaką ścieżkę kariery wybrać.

Moi Klienci szczególnie cenią przeprowadzanie przeze mnie symulacji rozmowy rekrutacyjnej (lub rozmowy oceniającej), dzięki czemu mogą praktycznie przećwiczyć udzielanie odpowiedzi na pytania zadawane przez rekrutera (lub przełożonego), aby lepie wypaść podczas rozmowy rekrutacyjnej/ oceniającej.

Dodatkowo Klienci otrzymują profesjonalną informację zwrotną (feedback) wraz z rekomendacją, w jaki sposób mogą rozwinąć swoje umiejętności (zwłaszcza w obszarze komunikacji i autoprezentacji). To pomaga Klientom w skutecznym przygotowaniu się do procesów rekrutacyjnych i w zdobyciu wymarzonej pracy.

Sesje mogą odbywać się stacjonarnie (w salce w Warszawie) lub online np. (Skype, WhatsApp, Google meet).

Potrafię pomóc Tobie w:

–  sporządzaniu dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny)

– przygotowaniu do rozmów kwalifikacyjnych, oceniających, autoprezentacji, spotkań biznesowych

– rozważeniu za i przeciw wyboru różnych ścieżek kariery, edukacji lub kierunków studiów

– poradzeniu sobie z lękiem przed zmianą pracy i otworzeniu się na nowe doświadczenia

analizie predyspozycji oraz tego, jaka ścieżka kariery, kultura organizacyjna/ środowisko pracy mogą być dla Ciebie optymalne

– przeanalizowaniu, jakie Twoje cechy osobowości, nawyki, styl pracy, umiejętności i doświadczenia mogą Ci pomóc w rozwoju własnego biznesu, a co może Ci przeszkadzać lub blokować

– przygotowaniu się do powrotu na rynek pracy po dłuższej przerwie np. spowodowanej urlopem macierzyńskim/ wychowawczym

– zaplanowaniu ścieżki rozwoju zawodowego

– realistycznym przyjrzeniu się Twojej sytuacji na rynku pracy oraz znalezieniu sposobów na jej polepszenie

– zdiagnozowaniu zasobów/ atutów oraz przekonań wspierających, które pomogą Ci w karierze zawodowej i osiąganiu celów

przełamaniu samoograniczających przekonań blokujących Ci rozwój zawodowy i osiąganie celów na miarę Twojego potencjału i doświadczenia

– stworzeniu profesjonalnej autoprezentacji (np. na profilu na LinkedIn)

– wzmocnieniu poczucia własnej wartości, kompetencji i sprawstwa

– lepszym zrozumieniu przyczyn wcześniejszych niepowodzeń w pracy zawodowej

– utrzymaniu automotywacji do zmiany pracy oraz opracowaniu działań, które pomogą w momentach zwątpienia w sobie lub spadku motywacji.

Cena za sesję online 1h (60 min) od 220 zł (dwustu dwudziestu zł) do 270 zł (dwustu siedemdziesięciu zł) za sesję (Cena nie dotyczy firm). Możliwe są także sesje dłuższe: 90 min lub 120 minut.

W przypadku sesji w salce w Warszawie możliwe są jedynie sesje minimum 1,5 h (90 minut) w cenie od 330 zł (trzysta trzydzieści zł).

Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu w roli coacha, trenera, rekrutera oraz konsultanta w zakresie Zarządzania Zasobami Ludzkimi skutecznie pomogłam setkom osób. Także moje własne doświadczenia podczas zmian pracy są przydatne dla moich klientów. Zachęcam do zapoznania się z opiniami klientów o moich sesjach.

Niektórzy Klienci chcą dodatkowo skorzystać z mojego indywidualnego treningu asertywności, autoprezentacji, efektywnej komunikacji lub radzenia sobie ze stresem, gdyż często zdarza się, że to właśnie problemy w tych obszarach utrudniają odpowiednie zaprezentowanie się podczas rozmowy rekrutacyjnej czy osiąganie sukcesów w pracy.

Bywa, że aby skuteczniej osiągnąć cele zawodowe i „poukładać sobie” sprawy osobiste, Klienci dodatkowo decydują się skorzystać z moich sesji life coachingu (coaching życiowy).

Zdarza się, że problemy w pracy, jej utrata, stanie się ofiarą mobbingu lub inne bolesne przeżycia tak głęboko ranią, że doprowadzają człowieka do kryzysu, załamania, dezintegracji psychicznej, poczucia „rozbicia”.

Osoba w kryzysie może mieć problemy z poradzeniem sobie z trudnymi emocjami (np. strachem, poczuciem bezradności, pustki, beznadziei, smutkiem, przygnębieniem). Zalana takimi emocjami może nie widzieć sposobów na wyjście z tej sytuacji. Potrzebuje wtedy wsparcia z zewnątrz, aby wrócić do równowagi i znów być w stanie dawać sobie radę codziennymi obowiązkami i z przeciwnościami.

W takich sytuacjach dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z moich sesji coachingu kryzysowego.

Coaching kryzysowy służy pomocy osobom, które znalazły się w umiarkowanym bądź lekkim kryzysie lub w ciężkim stresie.

Praca z klientem w ramach coachingu kryzysowego składa się z dwóch etapów:

  1. Elementów interwencji kryzysowej
  2. Coachingu klasycznego.

Celem coachingu kryzysowego jest nie tylko przywrócenie klientowi dostępu do jego zasobów (np.  poczucia kompetencji, własnej wartości, wpływu na swoje życie) oraz pomoc w powrocie do optymalnego funkcjonowania, ale także uzyskanie wzrostu pokryzysowego (o ile klient chce pójść dalej, a nie tylko wrócić do równowagi).

Posiadam także uprawnienia:

Coacha Kryzysowego (nr certyfikatu: 1/09/CK/2019)

Coacha Kryzysowego w Biznesie (nr certyfikatu: 3/03/CKB/2020)

– Kryzysowego Coacha/Mentora Finansowego (nr certyfikatu KCMF 1/12/IPTK/2020).

Konsultacje mogą odbywać się bezpośrednio (stacjonarnie w salce) lub online (np. Skype, WhatsApp, Google duo).

Wykonaj pierwszy krok i skontaktuj się ze mną.

Najpierw porozmawiamy o tym, jak mogę Ci pomóc oraz czy to odpowiada na Twoje potrzeby.

Zapraszam na mój kanał  na YouTube Twoja Kariera i Psyche, na którym zamieszczam filmiki poradnikowe.