Polecam moje doradztwo zawodowe, jeśli Twoim celem jest znalezienie lepszej pracy, awans albo przygotowanie się do rozmowy oceniającej lub Assessment/Development Center. Moi Klienci szczególnie cenią przeprowadzanie przeze mnie symulacji rozmowy kwalifikacyjnej (lub rozmowy oceniającej), dzięki czemu mogą praktycznie przećwiczyć udzielanie odpowiedzi na pytania zadawane przez rekrutera (lub przełożonego).

Ponadto Klienci otrzymują profesjonalną informację zwrotną (feedback) wraz z rekomendacją, w jaki sposób mogą rozwinąć swoje umiejętności.

Potrafię pomóc Tobie w:

–  sporządzaniu dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny)

– przygotowaniu do rozmów kwalifikacyjnych, oceniających lub autoprezentacji

analizie predyspozycji oraz tego, jaka ścieżka kariery, kultura organizacyjna/ środowisko pracy są dla Ciebie optymalne

– zaplanowaniu ścieżki rozwoju zawodowego

– analizie Twojej sytuacji na rynku pracy oraz sposobów na jej polepszenie

przełamaniu samoograniczających przekonań blokujących Ci rozwój zawodowy i osiąganie celów na miarę Twojego potencjału i doświadczenia

– przepracowaniu lęku przed zmianą pracy i otworzeniu się na nowe doświadczenia

– stworzeniu profesjonalnej autoprezentacji (np. na profilu na Linkedin)

– wzmocnieniu poczucia własnej wartości, kompetencji i sprawstwa

– lepszym zrozumieniu przyczyn wcześniejszych niepowodzeń w pracy zawodowej

– utrzymaniu motywacji do zmiany pracy.

Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu w roli coacha, trenera, rekrutera oraz konsultanta w zakresie Zarządzania Zasobami Ludzkimi skutecznie pomogłam dziesiątkom  osób. Także moje własne doświadczenia podczas zmian pracy są przydatne dla moich klientów.

Niektórzy Klienci chcą dodatkowo skorzystać z mojego indywidualnego treningu asertywności, autoprezentacji, efektywnej komunikacji lub radzenia sobie ze stresem, gdyż często zdarza się, że to właśnie problemy w tych obszarach utrudniają odpowiednie zaprezentowanie się podczas rozmowy rekrutacyjnej czy osiąganie sukcesów w pracy.

Bywa, że aby skuteczniej osiągnąć cele zawodowe i „poukładać sobie” sprawy osobiste, Klienci dodatkowo decydują się skorzystać z moich sesji life coachingu (coaching życiowy).

Zdarza się, że problemy w pracy, jej utrata, stanie się ofiarą mobbingu lub inne bolesne przeżycia tak głęboko ranią, że doprowadzają człowieka do kryzysu, załamania, dezintegracji psychicznej, poczucia „rozbicia”.

Osoba w kryzysie może mieć problemy z poradzeniem sobie z trudnymi emocjami (np. strachem, poczuciem bezradności, pustki, beznadziei, smutkiem, przygnębieniem). Zalana takimi emocjami może nie widzieć sposobów na wyjście z tej sytuacji. Potrzebuje wtedy wsparcia z zewnątrz, aby wrócić do równowagi i znów być w stanie dawać sobie radę codziennymi obowiązkami i z przeciwnościami.

W takich sytuacjach dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z coachingu kryzysowego.

Coaching kryzysowy służy pomocy osobom, które znalazły się w umiarkowanym bądź lekkim kryzysie lub w ciężkim stresie.

Praca z klientem w ramach coachingu kryzysowego składa się z dwóch etapów:

  1. Elementów interwencji kryzysowej
  2. Coachingu klasycznego.

Celem coachingu kryzysowego jest nie tylko przywrócenie klientowi dostępu do jego zasobów (np.  poczucia kompetencji, własnej wartości, wpływu na swoje życie) oraz pomoc w powrocie do optymalnego funkcjonowania, ale także uzyskanie wzrostu pokryzysowego (o ile klient chce pójść dalej, a nie tylko wrócić do równowagi).

Posiadam uprawnienia coacha kryzysowego (nr certyfikatu: 1/09/CK/2019).

Konsultacje mogą odbywać się bezpośrednio (stacjonarnie) lub poprzez Skype.

Wykonaj pierwszy krok i skontaktuj się ze mną.

Najpierw porozmawiamy o tym, jak mogę Ci pomóc oraz czy to odpowiada na Twoje potrzeby.