Referencje od firm, placówek medycznych, organizacji pozarządowych (NGO) i uczelni dostępne na życzenie.

Aż 102 indywidualnych klientów podzieliło się już swoimi opiniami o moich sesjach pisząc je na moim profilu na portalu DobryCoach.pl. Wszystkie te opinie zamieściłam poniżej. Zaś kolejne 20 osób napisało mi referencje na moim profilu na Linkedin. Łącznie to już ponad 120 rekomendacji od zadowolonych klientów! Zaś kolejnych kilkadziesiąt rekomendacji wystawiły mi firmy, placówki medyczne i uczelnie. Bardzo im  wszystkim za to dziękuję.

Aby przeczytać opinie o mnie bezpośrednio na moim profilu na DobryCoach.pl, trzeba kliknąć poniższy link i zjechać na sam koniec mojego profilu.

https://dobrycoach.pl/coach/anna-nowicka

Miałam ogromną przyjemność współpracować z Anią przy wielu projektach. Za każdym razem ujmuje fachową i niezwykle wszechstronną wiedzą. Mówi tak, że chce jej się słuchać. Pisze tak, że chce ją się czytać. Co jednak najważniejsze, a dziś chyba coraz rzadziej spotykane – tę fachową wiedzę przekazuje w niezwykle przystępny sposób. Serdecznie polecam współpracę z Anią, zarówno na gruncie zawodowym, jak i prywatnym. 16 kwietnia 2024 Anna – Dziennikarka

Gorąco polecam!!! Ogromna wiedza z szerokiego wachlarza obszarów! Korzystałam i będę korzystać, ponieważ otrzymałam szczegółową analizę schematów, programów i innych mechanizmów mojego funkcjonowania, o których nikt inny nie był w stanie mi powiedzieć w tak przejrzysty sposób!!! 7 marca 2024 Anna – Fryzjer

Świetny fachowiec, mądra kobieta, która pomogła już bardzo wielu osobom.
Perfumy i kwiaty są fajne, ale ładna sukienka dobrze wygląda na kobiecie szczęśliwej, pewnej siebie i swojej wartości.
Czasem zmiana jest potrzebna, byśmy mogli lepiej funkcjonować w pracy, w rodzinie, w związku.
Możemy być nieświadomi tej potrzeby zmiany lub zwyczajnie czuć niemoc przed podjęciem decyzji i zrobieniem pierwszego kroku. Zamiast od nowa wymyślać koło lub walić głową w mur… warto zwrócić się do kogoś, kto już przeczytał opasłe tomy, kto od lat ma do czynienia z podobnymi historiami, kto pomoże zacząć i będzie dopingować w procesie, mobilizować do osiągnięcia zamierzonego celu. 4 marca 2024 Aleksandra Jakubczak – animatorka imprez dla dzieci

Przede wszystkim spokój i całkowite skupienie Pani Anny. Do tego poczucie bycia naprawdę wysłuchaną, ze względu na jasne rozkładanie na czynniki pierwsze zawiłości i mnogości poruszanych wyzwań. Dzięki temu można zobaczyć obszar z innych perspektyw i mieć poczucie „odnalezienia się”. Zdecydowanie polecam wszystkim poszukującym coacha.
2 marca 2024 Judyta – Rekruter

Miałam przyjemność uczestniczyć w wykładach. Super profesjonalne podejście, ogromna wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem. Od pierwszych minut Ania otwiera głowę i pokazuje inne spojrzenie na daną sytuację. Bardzo wartościowy czas. Serdecznie polecam. 9 luty 2024 Sylwia – Adwokat

Bardzo konkretna kobieta. Ogrom wiedzy, która się dzieli. Ania ma ogromne doświadczenie i dba o jakość. Mam. nadzieje, ze jej wiedzą będzie wykorzystywana w innych obszarach biznesowych Pozdrawiam. 9 luty 2024 Żaneta – Przedsiębiorca

Od miesiąca poszukuję bezskutecznie pracy i zdecydowałam się na sesję coachingową z panią Anną. Wcześniej zapoznałam się z video w social mediach i ogólnie z profilem jej działalności. Zdawała się wyróżniać od innych – merytorycznie, zaradnością zawodową, doświadczeniem i gruntownym rozeznaniem dziedziny, którą się zajmuje. I rzeczywiście – nie zawiodłam się. W trakcie sesji omówiłyśmy dokładnie wszystkie błędy i niedostatki mojego CV, a także profilu na Linkedin. Pani Anna zwróciła mi uwagę na ważne z punktu widzenia rekruterów szczegóły, których ja dotąd nie dostrzegłam. Mam teraz wrażenie, że po takiej sesji jestem solidnie przygotowana do znalezienia kolejnego stanowiska, ponieważ ta sesja nakierowała mnie na podjęcie tego trudu z większym przekonaniem, motywacją, a także solidnym przygotowaniem coachingowym.
16 grudnia 2023 Aleksandra – Zarządzanie projektowe

Pani Anna Nowicka jest profesjonalistką w każdym calu. Jest doświadczonym coachem, który pomaga mi zrozumieć zawiłości wielu aspektów mojego życia zarówno prywatnego, jak i zawodowego. Pani Anna ma szeroką wiedzę, jest bardzo sympatyczna, widać że pracuje z pasji i lubi dzielić się swoim know-how, które przekazuje w bardzo przystępny sposób. W 100% polecam współpracę z tym coachem.
14 grudnia 2023 Michał – Branża IT

Do pani Anny zgłosiłam się z tematem wypalenia zawodowego i brakiem pomysłu co dalej. Jako coacha cechują ją bardzo dobre umiejętności słuchania i nazywania rzeczy po imieniu. Wielokrotnie podczas naszych sesji, pani Ania wyłapywała esencje z moich rozbudowanych monologów, parafrazowała oraz proponowała narzędzia. Zadane przez nią prace domowe zmuszały mnie (w pozytywny sposób) do ciągłej pracy nad sobą i szukania rozwiązań. Nie narzuca swojego sposobu myślenia ale przez różne przykłady z życia codziennego pokazuje różne perspektywy na karierę, work life balance, środowisko pracy. Wspiera ale jednocześnie nie głaszcze po głowie za wszelką cenę – nie boi się czegoś nazwać czy podkreślić jeżeli wierzy, że to może być ważne dla sesji. Każda z naszych sesji coś mi dała i mimo, że jeszcze kilka spotkań przed nami, wiem, że nie jest to czas stracony.
27 listopada 2023 Ewelina – HR Manager

Pani Ania pomaga konkretnie, nie owija makaronu na uszy, tylko konkretnie mówi co zrobić w jaki sposób podjąć decyzję. Przemawia prostymi argumentami w sposób bardzo zrozumiały. Bardzo łatwo i lekko mi się z nią rozmawiało i bez stresu. Dodatkowo dopracowała mój profil na LinkedInie co zwiększyło zainteresowanie mną osoba. Polecam z całego serca.
9 października 2023 Iwona – Księgowa

Pani Anna jest bardzo skutecznym coach-em, bardzo polecam. Spotkania z nią są ogromną inspiracją. Motywuje do rozwoju, pracy nad swoją karierą jak i podejmowania nowych wyzwań. Podaje przykłady z życia codziennego oraz przekazuje dodatkowe materiały dzięki którym można zgłęboć omawiane kwestie. Jest zdecydowanie osobą godną naszego czasu i zaufania.
30 sierpnia 2023 Iza – Shift Manager

Pani Ania jest w 101% profesjonalistką – Poznałem ją w momencie totalnego kryzysu i wypalenia zawodowego. Pomogła mi się przebranżowić. Odwróciła nie tylko moje życie zawodowe o 180, ale również uzbroiła w ogrom pewności siebie, samozaparcia i przede wszystkim otworzyła mi głowę na całkowicie nowe spojrzenie na moje doświadczenie zawodowe oraz sposób w jaki je mogę wykorzystać. Jestem z nią w kontakcie do dziś, przy każdej kolejnej zmianie dot. pracy zawsze proszę o pomoc i konsultację – nigdy, przenigdy się na Pani Annie nie zawiodłem. Mam w końcu pracę, która daje mi satysfakcję, mogę się w niej rozwijać i przede wszystkim mam więcej czasu dla siebie i rodziny – czego w poprzedniej branży (gastronomia) mi brakowało.
23 sierpnia 2023 Jakub Koczur – Nowy Project Manager

Umiejętność słuchanie i głęboka analiza, poparta wiedzą i doświadczeniem. Spotkanie to przede wszystkim możliwość spojrzenia na siebie “z boku “ okiem profesjonalistki, wyjście poza utarte schematy myślenia i postępowania oraz zwrócenie uwagi na podjęcie i zastosowania zachowanie znanych metod w inny sposób lub innowacyjnych rozwiązań.
5 sierpnia 2023 Agnieszka – Agent ubezpieczeniowy – członek MDRT

Korzystałam z pomocy kilku trenerów, szukając wsparcia w rozwijaniu swojej kariery, umiejętności miękkich, ulepszaniu komunikacji ale również w borykaniu się z napadami kompulsywnego objadania się, stresem, wypaleniem. Pani Anna jest pierwszą trenerką, która wyposażyła mnie w narzędzia a nie w „dobre rady”. Narzędzia, które efektywnie zbudowały we mnie nawyki, dzięki którym zaczęłam radzić sobie z zarządzeniem sytuacjami kryzysowymi. Zaczęłam od nowa czerpać satysfakcję z pracy, codzienności, a co najważniejsze – przewartościowałam swoje życie nadając mu nowe priorytety. To, co moim zdaniem wyróżnia Panią Annę na tle innych trenerów, z którymi pracowałam, to bardzo merytoryczne podejście do współpracy. Po każdej sesji jestem zasypywana materiałami, artykułami, metodami, które są dedykowane moim potrzebom. Ponadto Pani Anna wykazuje się doświadczeniem, podaje konkretne przykłady sytuacji – to nie jest tylko teoria ale również praktyka. Nakłania do refleksji, wskazuje alternatywne ścieżki i czuję, że naprawdę działa w moim interesie. Bardzo cenię współpracę z Panią Anną, szczególnie za ogromne wsparcie jakie dzięki tej współpracy otrzymuję, które pozwala mi odbudować siłę i sprawczość. Dziękuję!
1 sierpnia 2023 Karolina – Team Leader

Dzień dobry, Chciałem polecić Panią Annę jako Coach’a, będącego pomocą w każdym aspekcie i na każdym etapie kariery zawodowej. Mój pierwszy kontakt i nasza wspólna praca dot. pomocy przy „wychodzeniu” z toksycznej organizacji po doświadczeniach związanych z mobbingiem, kiedy rozpoczynałem zupełnie nowy dla mnie typ pracy. Efekt został osiągnięty a wiara w siebie „wyindukowana” przy pomocy Pani Anny pozwoliła mi nabrać rozpędu i z optymizmem spojrzeć na nową organizację. Nasze kolejne działania z Panią Anną związane były z oceną i omówieniem sytuacji po ustabilizowaniu się w nowej pracy i tu wypracowane wskazania pomogły dalej się rozwijać. Ostatnie nasze działania dot. dalszej ścieżki rozwoju. Umiejętności Pani Anny, spojrzenia na zagadnienie z innej perspektywy, pomogły w wypracowaniu planu na najbliższą przyszłość. Reasumując, Pani Anna to perfekcyjny Coach, który wkłada serce w to co robi i angażuje się w każdy problem klienta na 150%. Mając olbrzymie doświadczenie oraz rzadko spotykane umiejętności związane z myśleniem wielowątkowym i budowaniem strategii jest w stanie pomóc w praktycznie każdym aspekcie związanym z karierą lub pracą nad słabszymi stronami. Polecam z czystą odpowiedzialnością, jeżeli ktoś szuka konkretnego specjalisty i nie chce/nie może marnować czasu ani energii.
26 czerwca 2023 Maciej – Konsultant IT

Zgłosiłam się do Pani Ani, ponieważ chcę zmienić swoją dotychczasową ścieżkę kariery. Potrzebowałam kogoś kto pomoże mi w ustaleniu w jakim obszarze moje dotychczas zdobyte kompetencje, będę mogła wykorzystać. Poszukując odpowiedzi na te pytania, przy okazji podczas sesji poruszamy wiele innych tematów, które pomagają mi inaczej spojrzeć na pewne sprawy. Ogromny atut tych sesji to spojrzenie 100% praktyka. Z pełną odpowiedzialnością rekomenduję Panią Anię.
5 czerwca 2023 Marta – Specjalista ds. leasingu

Profesjonalizm, wysokie kompetencje, wiedza, empatia. Mnie ujęło też poczucie humoru Ani, bo z uśmiechem na ustach łatwiej rozwiązuje śie problemy i przyswaja wiedzę
11 maja 2023 Iwona – Właściciel firmy

Uwielbiam profesjonalizm Ani, którym razi od pierwszego kontaktu. Oprócz dużej wiedzy, jest przy tym świetnym kompanem do wartościowych rozmów. Zawsze dowiaduję się jakichś ciekawostek, z zakresu socjologii czy psychologii. Polecam współpracę.
11 maja 2023 Monika – Doradca ubezpieczeniowy

Ania jest najlepsza w swoim fachu, dlatego, że ma rozległą wiedzę z wielu obszarów ludzkiej psychiki. Potwierdza to nie tylko jej wykształcenie socjologiczne, ale żywe zaangażowanie, które prezentuje na swoich mediach społecznościowych. Holistyczne podejście ze strony coacha, zarówno do relacji jak i finansów czy pracy nad stłumionymi cechami charakteru to bardzo owocny proces stawania się najlepszą wersją siebie.
11 maja 2023 Julia – Właściciel marki

Pani Anna jest świetnym coachem, ale przede wszystkim niezwykłym człowiekiem o wielu talentach. Szeroki wachlarz zainteresowań i umiejętności Pani Anna sprawia, że podchodzi do swoich Klientów w sposób holistyczny. Polecam współpracę zarówno jeśli chodzi o kwestie zawodowe, jak i prywatne.
10 maja 2023 Natalia Laskowiecka – Terapeuta Manualny

Ania jest osoba z ogromną wiedzą i wyczuciem. Trafia do każdego z przekazem i mówi w zrozumiały sposób. Rozmowa z nią pozwala spojrzeć na rzeczy z innej strony, coś czego sami byśmy nie zrobili. Polecam spotkanie z Ania w jakimkolwiek punkcie swojego życia byśmy nie byli.
10 maja 2023 Agnieszka Wodyńska – Trener Odżywiania

Anna Daria Nowicka to właściwa osoba na absolutnie właściwym miejscu. Jako założycielka Klubu Rozwoju Biznesu miałam okazję wielokrotnie być słuchaczem jej świetnych wystąpień szkoleniowych dla większych i mniejszych grup. Co wyróżnia Anie absolutnie wszystko:) wiedza, profesjonalizm oraz wyjątkowe poczucie humoru które zawsze jest w punkt. Czy będziemy pracować z Anią absolutnie tak :)!!! Czy ją polecamy oczywiście !!! Nie korzystać z wiedzy i umiejętności takiego Coacha jak Ania uważam za grzech a tych jak wiadomo należy unikać. I mimo, że się powtarzam to polecam Wam korzystajcie z tej wspaniałej osoby:) !!!!
10 maja 2023 Emilia Płyta – Założycielka Klubu Rozwoju Biznesu

O Pani Ani dowiedziałam się od kolegi, w momencie kiedy stwierdziłam, że daje z siebie ogromne pokłady pracy i energii, ale nie mam nic w zamian, żadnej satysfakcji, pracowałam po 10-12 h dziennie, ale mimo to uważałam, że musze więcej. Już podczas podczas pierwszej sesji moje poczucie wartości i samoocena wzrosła, Pani Ania uświadomiła mi jakie mam zalety zawodowe i dzięki temu uwierzyłam w siebie, a także pojawiła się upragniona asertywność 🙂 Zdecydowanie polecam Panią Anię jest wykwalifikowanym doradcą, coachem i trenerem, oraz pogodną i życzliwą osobą. Bardzo dziękuję za wsparcie Pani Aniu 🙂
5 maja 2023 Anna – Konsultant D365 F&O

Annę Nowicką poznałam w październiku zeszłego roku i regularnie współpracujemy. Jestem pod ogromnym wrażeniem jej wiedzy, profesjonalizmu i kompetencji. Uwielbiam słuchać jej wykładów czy uczestniczyć w warsztatach, które prowadzi, bo zawsze wynoszę z nich coś dla siebie, dzięki czemu ja mogę się rozwijać. Zawsze wszystkim z ogromną przyjemnością i pełną odpowiedzialnością polecam współpracę z Anną Nowicką. Jest nie tylko doskonałym coachem, ale także osobą z ogromnym poczuciem humoru i wspaniałą energią!
27 marca 2023 Katarzyna – Marketingowiec, Trener żywienia

Miałem przyjemność uczestniczyć w sesjach doradztwa zawodowego Pani Ani. Szybko bardzo przekonałem się że to bardzo trafiona decyzja, a jej wybór spośród innych był uzasadniony. Szeroka wiedz, indywidualne podejście ciekawe wnioski i propozycje. Szeroki wachlarz ćwiczeń, które pomagają przemyśleć wiele rzeczy nie tylko pod kątem zawodowym. Polecam!
23 luty 2023 Krzysztof – Marketing Specialist

Pani Ania ma bardzo praktyczne podejście do tematu rozmowy, tzn. bardzo sprawnie przekłada potrzeby klienta na realne możliwości działania. Dzięki temu po kazdej sesji po prostu działam, bo kierunek jest jasny dzięki rozmowie z p. Ania. Pracuje z p. Ania nad dookreśleniem dalszego rozwoju kariery w zgodzie z moimi zainteresowaniami, przygotowaniem profilu na LinkedIn oraz cv, a także nad budowaniem marki osobistej. Bardzo doceniam to, ze sesje są bardzo treściwe, jest w nich dużo konkretnych przykładów, rozwiązań, ale tez wiedzy merytorycznej wspartej spojrzeniem marketingowym. W skrócie – wartosciowe i autentyczne wsparcie :).
22 luty 2023 Anna – Dyrektor Finansowy

Byłem uczestnikiem wykładu Ani, dotyczącego finansów i różnych podejść do tego tematu, wraz z sesją Q&A na ten temat. Ania ma bardzo dużą wiedzę w tym zakresie i pozwoliło mi to spojrzeć z nowej strony na niektóre problemy z którymi się borykałem do tej pory.
22 luty 2023 Michał – właściciel firmy

Podjęłam pracę z panią Anną w celu poprawy jakości mojego życia. Od wielu lat zmagam się z niskim poczuciem własnej wartości, brakiem asertywności czy brakiem umiejętności stawiania granic. W czasie naszych spotkań pracujemy właśnie nad tymi tematami. Pani Anna ma rozległą wiedzę oraz doświadczenie z wielu dziedzin którymi chętnie się dzieli oraz które potrafi świetnie zastosować przy omawianych tematach. Potrafi również zmotywować do dalszej pracy w momencie kryzysu. W zasadzie już po kilku spotkaniach udało mi się przestać ignorować własne potrzeby, poprawić jakość moich relacji oraz wreszcie zacząć stawać po swojej stronie. Bardzo cenie sobie również profesjonalne podejście pani Anny, przygotowanie do spotkań, elastyczność w tematach oraz to że rozmowy odbywają się w dobrej atmosferze.
23 grudnia 2022 Katarzyna – HR

Jestem zadowolona. Ania ma wszechstronną wiedzę z wielu dziedzin, którą z chęcią się dzieli. Po każdym spotkaniu wysyła obiecane materiały, a także inspirujące do rozwoju linki. Nie mogę się doczekać kolejnego spotkania.
19 września 2022 Agnieszka – Marketing Manager

Jestem bardzo zadowolona z sesji z P. Anną i dużo z nich wyniosłam. P. Anna dysponuje szeroką wiedzą merytoryczną ale też fajnie ją przekłada, przywołuje ciekawe przykłady z publikacji jak i praktyki. Pozwala to na lepsze kojarzenie i utożsamianie się z przytaczanymi teoriami, sytuacjami, itp. Cenię sobie przygotowanie do sesji, elastyczność, bezpośredniość. Sesje pozwoliły mi zidentyfikować rzeczywistą przyczynę problemu, którym jak mi się wydawało było wypalenie zawodowe a w rzeczywistość był kwestią pewnych niedopasowań osobowości do charakteru pracy czy też miejsca, „skrzywiona” interpretacja . Pozwoliło mi to lepiej poznać siebie a jednocześnie zweryfikować swoją sytuację. Co więcej, przedłożone teorie, mechanizmy z jednej strony umożliwiają lepsze identyfikacje zachowania innych, z drugiej są narzędziami, które sama mogę zastosować. Nie przychodzi to od razu ale kwestia świadomości i praktyki 🙂
23 maja 2022 Kamila – Kierownik Audytu Wewnętrznego

Z Panią Anną współpracuję od 3 miesięcy na spotkaniach online. Pani Anna pokazała mi co jest ważne w procesie budowania swojej marki jako dobrego, świadomego swoich przewag managera w sprzedaży. Pokazała mi mechanizmy, które stosują moi szefowie i podwładni oraz nauczyła się radzić sobie ze stale puchnącym zakresem zadań. We współpracy z Panią Anną bardzo cenię sobie jej merytoryczną wiedzę. Na każdą sytuację zna przykład, anegdot, film, książkę i łatwo przytacza te przykłady na naszych spotkaniach online. Po spotkaniach również dostaję od Pani Anny linki do inspirujących artykułów i filmów. Dzięki pracy z Panią Anną uniknęłam wypalenia zawodowego i na nowo polubiłam swoją pracę. Odkryłam swoje rynkowe przewagi, które świadomie wykorzystuję w procesach rekrutacyjnych oraz codziennej pracy. Jeśli ktoś szuka coacha, który potrafi wyłożyć niewygodną prawdę i wskazać wadliwe obszary w naszych firmach oraz nas samych, a przede wszystkim zainspirować do działania w tych obszarach, Pani Anna świetnie się sprawdzi.
11 maja 2022 Agnieszka – Manager Sprzedaży

Pani Anna Daria Nowicka jest profesjonalnym coachem z ogromną wiedzą. Dzieli się nią z wyczuciem, bada sposób myślenia, aby pomóc zobaczyć opcje życiowe w inny sposób. Pomaga mi w zrozumieniu osobistych wartości i systemów przekonań, przez co mogę lepiej rozwijać pomysły. A wszystko to w miłej, często „przyprawionej” świetnym poczuciem humoru atmosferze. Sesje z Panią Anną są naprawdę bardzo odkrywcze i zachęcają do ciągłego rozwoju.
10 maja 2022 Judyta – produkcja

Polecam spotkania coachingowe z Panią Anną Darią Nowicką. Uważam, że jest to osoba o ogromnej wiedzy i doświadczeniu w wielu obszarach. Pani Anna doradziła mi jak dopracować swoje CV, co pomogło mi zdobyć dodatkową pracę i szansę na rozwój ścieżki zawodowej. Poza tym, miałam szansę poćwiczyć odpowiadanie na pytania pojawiające się na spotkaniach rekrutacyjnych. Rozmowy z Panią coach otworzyły mi oczy na moje problemy związane z obecnością wewnętrznego krytyka i braku asertywności. Z tego powodu poznałam techniki asertywności, które mogę wykorzystywać w codziennych życiu. Uświadomiłam sobie jaki mam temperament i jak on wpływa na moją osobowość. Poznałam technikę asertywnego proszenia i motywacji siebie do działania. Myślę, że po spotkaniach z Panią Anną jestem bardziej świadoma swoich celów i potrzeb zawodowych i pewniej decyduje o tym, co robię i ile czasu poświecam pracy. Myślę, że to może ustrzec mnie przed wypaleniem zawodowym.
4 stycznia 2022 Ewa – Studentka chemii na Uniwersytecie Warszawskim

Szczerze polecam spotkania z Panią Anią. Bardzo pomogła mi w zrozumieniu własnych potrzeb oraz pokazała wiele możliwości rozwoju wzorując się na moim doświadczeniu oraz umiejętnościach. Jej profesjonalna wiedza przyda się każdemu kto szuka swojej drogi zawodowej.
4 listopada 2021 Anna – Psycholog

W momencie zmiany mojej kariery, a tym samym poszukiwaniu pracy Pani Anna okazała się wielkim wsparciem. Jej profesjonalne podejście i ogromna wiedza, pomogły mi odpowiedzieć na pytanie co tak naprawdę chcę w życiu robić. Dzięki ćwiczeniom przygotowanych przez Panią Annę byłam w stanie określić swoje mocne strony i to w czym tak naprawdę jestem dobra. Przyniosło mi to ogromną ulgę i dodało dużo więcej pewności siebie. Bardzo pomocną była też symulacja rozmowy rekrutacyjnej do której Pani Anna pomogła mi się przygotować. Zdecydowanie polecam każdemu kto waha się nad kolejnym krokiem w swojej karierze, czy też zwyczajnie nie potrafi jeszcze określić swoją markę”. Bardzo konkretna z bogatym doświadczeniem coach-ka. „
23 sierpnia 2021 Iwona – Workforce Management Analyst

Długo szukałam osoby z którą mogę popracować nad napisaniem CV (to które miałam zupełnie nie nadawało się do pokazania komukolwiek, a tym bardziej aplikowania do nowej pracy). Dodatkowo stanęłam na zakręcie i sama do końca nie wiedziałam w którą stronę mam pójść (miałam przyjemność pracować na różnych stanowiskach w różnych branżach). Od dłuższego czasu nie szukałam pracy więc chciałam się odpowiednio przygotować do potencjalnej rozmowy kwalifikacyjnej. Podczas spotkania z Panią Anią dopadł mnie taki stres, że wyłożyłam się na najbardziej banalnym pytaniu: „Dlaczego chciałaby Pani u nas pracować?” (na prawdziwej rozmowie rekrutacyjnej to przez ten stres nie byłabym w stanie nic powiedzieć). Dzięki profesjonalizmowi i odpowiedniemu, indywidualnemu podejściu do klienta, Pani Ania pozwoliła mi przezwyciężyć w sobie ten stres i wykorzystać go w motywacyjny sposób a także zaczęłam w siebie wierzyć i dostrzegać moje atuty (do tej pory skupiałam się tylko i wyłącznie na wadach). Podczas rozmowy rekrutacyjnej do wybranej firmy miałam już inne podejście, stres oczywiście był (ale motywował do działania a nie paraliżował) dodatkowo wiedziałam, że jestem dobrze przygotowana więc mój sposób mówienia był także pewny siebie. Potrafiłam przedstawić swoje zalety ale ukazać w odpowiedni sposób to co do tej pory osiągnełam.
5 kwietnia 2021 Karolina – Project Manager

Serdecznie polecam Panią Anną jako trenera i coacha. Ja z Panią Anną pracowałam nad drogą do awansu na stanowisko kierownicze. Spotykałyśmy się kilka miesięcy w czasie których pracowaliśmy nad przekonaniami, samoocena, odpornością psychiczną, ale przede wszystkim nad psychoedukacja. Potrzebowałam zwiększyć swoje kompetencje i inteligencję emocjonalną by lepiej wykonywać swoją pracę a także mniej się stresować. Długa jeszcze droga przede mną, niemniej jednak awans przyszedł szybciej niż planowałam więc współpraca była jak najbardziej owocna i potrzebna. Ogrom wiedzy, duże zaangażowanie, pełen profesjonalizm i bardzo trafne analizy. Gorąco polecam
28 marca 2021 Mira – Manager

Zaczęliśmy współprace kiedy postanowiłem zmienić pracę, ale moje cv okazało się nieskuteczne. Efekty pojawiły sie od razu w postaci kilku świetnych ofert pracy. Dlaczego warto: Jest doskonale przygotowana do każdej sesji Prowadzi spotkania w sposób bardzo skuteczny Ma ogromną wiedzę (biznesowa, psychologiczną z obszaru HR) Pokazuje nowe możliwości, których sami nie widzimy Miałem sporo obaw przed pierwszym spotkaniem (na rynku jest wielu kiepskich trenerów), ale potrzebowałem szybkiego wsparcia i zaryzykowałem. Była to jedna z najlepszych decyzji, jaka ostatnio podjąłem w moim życiu zawodowym. Współpraca wniosła bardzo wiele do mojego rozwoju jako menadżera.
17 luty 2021 Maciej – Menadżer

Zgłosiłem się na coaching biznesowy do Pani Anny, aby omówić moje pomysły na rozwój firmy, przeanalizować różne strategie oraz zrobić analizę SWOT. Dużo skorzystałem z jej doświadczenia marketingowego. Cenię sobie jej praktyczne, analityczne podejście oraz nieszablonowe myślenie. A także otwartość, empatię i poczucie humoru. Pani Anna posiada szeroką wiedzę psychologiczną. Potrafi wytłumaczyć skomplikowane mechanizmy w prosty, logiczny sposób i na praktycznych przykładach. Jest to dla mnie szczególnie przydatne pod kątem budowania relacji osobistych i biznesowych oraz własnego wizerunku. Podobały mi się też artykuły i filmiki na YouTube Pani Anny oraz że rekomendowała mi książki z interesujących mnie tematów. Jestem bardzo zadowolony z tej współpracy.
11 luty 2021 Marek – Przedsiębiorca

Polecam panią Anię jak wspaniałego coacha! Dzięki współpracy odkryłam swój potencjał, a moja kariera zawodowa bardzo się rozwinęła. Potrafię korzystać z sytuacji, które mnie spotykają i wsparcie pani Ani sprawia, że wiem, iż ze wszystkim sobie poradzę. Co najważniejsze, Pani Ania potrafi trafnie definiować potrzeby i cele, co jest niezwykłą oszczędnością czasu. Pani Ania jest prawdziwa i potrafi podciągnąć do góry nawet w najtrudniejszym czasie.
9 luty 2021 Izabela – Dyrektor Przedszkola

Pani Anna Nowicka okazała się świetnym wyborem a konsultacja bardzo dobrą inwestycją! Pani Anna konkretnie i celnie przekazała mi wskazówki dotyczące CV oraz profilu kariery na portalu Linkedin. Profesjonalnie przeprowadzona symulacja rozmowy kwalifikacyjnej oraz późniejsze wskazówki okazały się kluczowe na rozmowie kwalifikacyjnej, która zakończyła się sukcesem i zdobyciem przeze mnie pracy. Polecam w 100%
20 stycznia 2021 Robert – Inżynier

Na wizytę u Pani Ani zdecydowałam się obserwując jak diametralnie zmieniło się na lepsze życie zawodowe (i nie tylko) mojej przyjaciółki. Szybko okazało się że już po pierwszej mojej wizycie to była bardzo dobra decyzja. Z przyjemnością „porządkuję” swoje tematy i widzę jak świat wokół mnie się zmienia a ja mam coraz większą samoświadomość i „moc sprawczą” z tym co mnie otacza. Bardzo wszystkim polecam nie tylko w tematch zawodowych 🙂
27 listopada 2020 Asia – specjalista

Na sesję wybierałem się od dwóch lat, ale temat i gotowość do rozmowy pojawiła się niedawno, po krótkim warsztacie z prokrastynacji – wtedy wiedziałem już, że właśnie o tym chcę porozmawiać.

Jestem bardzo zadowolony z współpracy, bardzo pozytywnie oceniam profesjonalne przygotowanie Anny – zarówno wiedzę teoretyczną (jest bardzo oczytana i na bieżąco i to nie tylko w dziedzinie psychologii/coachingu, ale też ekonomii i zarządzania) jak i umiejętność jej przekazania oraz zastosowania w praktyce na konkretnych przykładach z życia. 90 minut sesji wypełnione dużą dozą ciekawych merytorycznych spostrzeżeń i wskazówek w życzliwej atmosferze.

Anna jest Coachem umiejącym słuchać i przekazywać ogromną wiedzę w bardzo przystępny sposób. Gorąco polecam coaching z Anną wszystkim niezdecydowanym lub poszukującym profesjonalnych porad w obszarze prokrastynacji, podniesienia własnej efektywności w pracy, osiąganiem celów oraz budowaniem dobrostanu!
25 listopada 2020 Jakub – Audytor wewnętrzny

Zmieniłem zdanie o coachingu, na plus. Ze względu na Pani realizm i chłodne, logiczne myślenie. Nie potrzebowałem egzaltacji, znanej z youtubów. Nie było. Warto zatem skorzystać, myśląc na papierze – przy rachowaniu swoim mocnych i słabych stron. Wiele można się dowiedzieć… o sobie.
24 lipca 2020 Tomasz – Writer

Indywidualny coaching kariery przeprowadzony przez panią Annę w sposób niezwykle profesjonalny i wnikliwy, z poszanowaniem uczuć i potrzeb zbudował moje poczucie własnej wartości, dodał odwagi do zmiany życia zawodowego i prywatnego. Pełen profesjonalizm, niesamowite poczucie humoru oraz przywoływanie „szokujących” przykładów sprawia, że cała wiedza trafia dokładnie w punkt i układa się w głowie, jak klocki lego. Bardzo polecam!
27 kwietnia 2020 Maria – Menedżer średniego szczebla

Pani Anna Daria Nowicka jest wspaniałym fachowcem naprawdę widać że pasja Pani Ani jest drugi człowiek a dokladnie fachowa pomoc na wielu plaszczyznach. Zachecam do skorzystania z jej pomocy bo naprawde warto.
14 kwietnia 2020 Lucyna – Sprzedawca

Z Panią Anną pracujemy już od dwóch miesięcy. Bardzo dobry doradca, zawsze przygotowana. Znakomicie wyczuwa i identyfikuje moje potrzeby. Z każdego spotkania wychodzę silniejszy i bardziej pewny siebie, przede wszystkim świadomy siebie i tego co chcę dalej osiągnąć. Podczas naszej pracy widać i czuć że ma dużą wiedzę i doświadczenie. Bardzo cenię sobie to że daje mi też narzedzia i rady jak mogę pracować nad sobą poza sesjami. Naprawdę polecam
26 marca 2020 Marcin – Specjalista ds kluczowych klientów

Sesje coachingowe z panią Anną pomogły mi w ukierunkowaniu mojego życia zawodowego. W ramach coachingu kariery pracowałyśmy nad moim CV, analizą kompetencji i mocnych stron oraz możliwości zawodowych. Ciekawe były również symulacje rozmów kwalifikacyjnych, dzięki czemu zyskałam większą pewność siebie. Każda sesja jest dla mnie wzbogacającym doświadczeniem, skłaniającym do przemyśleń i zachęcającym do działania. Pani Ania jest profesjonalna, zdyscyplinowana i zawsze dobrze przygotowana do sesji.
7 luty 2020 Anna – Manager

Polecam Panią Anię jako skutecznego coacha. Pomogła mi zredagować CV i przygotowała do rozmowy kwalifikacyjnej. Uświadomiła mi moje mocne strony i podniosła poczucie własnej wartości. W krótkim czasie znalazłam pracę.
30 grudnia 2019 Agata – Menedżer

Trafiłem do Pani Anny w trudnym dla siebie momencie życia zawodowego, a konkretnie w momencie wypalenia zawodowego i poczucia ogólnego bezsensu. W tym samym czasie równolegle zacząłem uczęszczać na sesję z psychologiem, gdyż nie odrazu rozpoznałęm u siebie wypalenie zawodowe. Po 2-3 równoległych spotkaniach zrozumiałem, że spotkania z panią Anną dają mi dużpo więcej niż spotkania z psychologiem, gdzie zacząłęm się nawet uwsteczniać, gdyż mój cel wizyt tam nie został wgl zrozumiany. Celem moich spotkań z panią Anną była analiza kompetencji i możliwości na rynku pracy, przygotowanie CV oraz radzenie sobie ze stresem. Już po pierwszym spotkaniu czułem energię do zmian, zacząłem rozumieć z czym się mierzę i jak do tego podejść. Po 3-4 spotkaniach znałęm juz przyczyny swojego samopoczucia i warianty możliwośći rozwiązania ich. W późniejszym czasie zakończyłęm wyniszczającą mnie pracę, a spotkania z panią Anna pomogły mi się zaprezentować wręcz doskonale na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie, na której mi zależało. Myślę, że gdyby nie te spotkania, to nie poradziłbym sobie na tej rozmowie i w dalszym ciągu tkwiłbym w wyniszczającej mnie pracy.
19 listopada 2019 Adrian – Logistyk


Na coaching u Pani Anny Nowickiej zdecydowałam się w momencie życiowego zastoju a dokładnie po 7 latach przerwy zawodowej i poczucia zawodowego wykluczenia spowodowanego opieką nad dziećmi, którym ze względów zdrowotnych musiałam poświęcić bardzo dużo czasu. Pani Anna pomogła mi zarówno w sferze prywatnej, jak i zawodowej. Wybierając się na spotkania miałam świadomość braków, ograniczeń oraz obniżone poczucie własnej wartości i nie wiedziałam od czego zacząć. Takie poczucie braku sprawstwa, lęk przed podjęciem przemyślanych decyzji zawodowych zaprowadziło mnie dość szybko do głębokiej frustracji i braku wiary w zmianę, więc miałam sporo szczęścia, że w odpowiednim momencie trafiłam właśnie do Pani Anny.

Przede wszystkim, pomogła mi w uporządkowaniu moich licznych przemyśleń i bardzo szybko ułożyliśmy konkretny plan działania, w trakcie spotkań miałyśmy mnóstwo pomysłów, planów rozwoju zawodowego, które zaczęłam małymi kroczkami, acz konsekwentnie wdrażać w życie. Przygotowanie do spotkań było na bardzo wysokim poziomie. Duża elastyczność Pani Anny w przypadku moich licznych wyjazdów i możliwość prowadzenia rozmów za pomocą Skype, umożliwiła w krótkim czasie bardzo sprawnie poukładać wszystkie sprawy osobiste i zawodowe.

Pani Anna łączy w sobie dwie bardzo pożądane z punktu widzenia coachingu cechy: jej inteligencja i empatia pozwalają dobrze zrozumieć drugą osobę, jej problemy, emocje i sposób myślenia, dzięki czemu plan jest skrojony indywidualnie i na miarę; z drugiej strony – jest bardzo konsekwentna w rozliczaniu z konkretnych podejmowanych działań, stawia cele i daje wiele rozwiązań co w moim przypadku okazało się chyba jeszcze ważniejsze.

Serdecznie polecam Panią Annę jako coacha. Po czterech miesiącach jestem już w zupełnie innym, lepszym miejscu zarówno w sferze działań nad powrotem do wybranego zawodu jak i w życiu osobistym.
6 listopada 2019 Agata Zofia

Pani Ania jest profesjonalnym doradcą zawodowym. Tematem coachingu była praca nad podniesieniem samooceny, asertywności, analiza możliwości zawodowych. Spotkania pomogły mi uporządkować cele do których zmierzam i stały się punktem wyjścia do dalszego rozwoju. Dziękuję bardzo.
14 października 2019 Barbara – Marketing@Sales

Na coaching zgłosiłam się z powodu niskiej samooceny, braku pewności. Miałam świadomość ze pomimo cieżkiej pracy i ambitnych przedsięwzięć, zawodowo osiagnęłam mniej niż zainwestowałam. Już po 1-2 sesjach powrócił szacunek do siebie samej. Zdałam sobie sprawę że cechy które uważałam za swoją słabość są moją siłą. W pracy zaczęto mnie chwalić i wskoczyłam na wyższą pozycję która wcześniej wydawała mi się nieosiągalna. Pracujemy dalej nad moim chorobliwym perfekcjonizmem i samoakceptacją. Uczę się jak motywować i kierować ludzmi. Przy okazji rozwiązuję dylematy rodzinne. Sesje są dla mnie wielką przygodą. Pani Ania jest bardzo profesjonalna i posiada gruntowną wiedzę socjologiczną i psychologiczną. Jest bardzo elastyczna jeśli chodzi o tematykę i potrafi płynnie przeskakiwać na kolejne dziedziny pokazując przy tym ogromną wiedzę. Pełen szacunek! Pani Ania działa cuda niczym Kaszpirowski! gorąco polecam!
9 października 2019 Maria – lekarz

Polecam Panią Anię jako profesjonalnego coacha. Zawsze wrażliwa na potrzeby klienta i świetnie przygotowana do sesji. Sprawnie analizuje problemy, jej wskazówki trafiają w punkt. Posiada szeroką wiedzę socjologiczną i psychologiczną, którą również dzieli się w dodatkowych materiałach – filmikach i artykułach. Serdecznie polecam pracę z Panią Anią, która przynosi realne efekty zawodowe i jest również wyjątkową przygodą intelektualną.
9 października 2019 Joanna – Manager

Pani Anna to z pewnością Bardzo Dobry Coach. Konkretna, profesjonalna z ogromnym doświadczeniem. Pomimo, iż myślałam, że moje poczucie wartości nie jest zaniżone i nie wymaga wsparcia to i tak dzięki treningom z Panią Anna czuje się jeszcze bardziej wartościowym pracownikiem. Polecam też kanał na youtube prowadzony przez Panią Annę oraz artykuły, którymi chętnie się dzieli. Pani Anna warta jest poświęconego czasu, zaangażowania i pieniędzy. PO PROSTU POMAGA.
7 lipca 2019 Agnieszka – inżynier – SGGW

Znalazłam Panią Annę na stronie Dobry Coach, po zapoznaniu się z jej artykułami oraz opiniami klientów postanowiłam zgłosić się na coaching kariery. Na pierwszym spotkaniu byłam bardzo pozytywnie zaskoczona profesjonalizmem oraz tempem pracy Pani Anny. Na spotkanie Pani Anna była starannie przygotowana i ze szczegółami przeanalizowała moje cv, zarówno pod kątem merytorycznym jak i stylistycznym oraz interpunkcyjnym (!). Dostałam dużo przydatnych wskazówek i wyszłam ze spotkania z pełną satysfakcją-jak po dobrej lekcji. To nie było moje jedyne spotkanie i teraz kontynuuje sesje coachingowe zarówno pod katem moich predsyspozycji zawodowych jak i rozwoju osobistego. Pani Anna ma szeroką wiedzę socjologiczną i psychologiczną, łączy ją ze swoimi doświadczeniami ,co jest bardzo użyteczne w zrozumieniu różnych procesów zarówno w organizacjach w których pracujemy, ale również naszych osobistych. Ja ze swojej strony bardzo polecam Panią Annę jako coacha kariery, jak i life coacha. Bardzo się cieszę, że mogę się rozwijać razem z Panią Anną. 
2 lipca 2019 Izabela – Manager

Pani Ania odmienila mój sposób patrzenia na siebie i na moje osiągnięcia zawodowe. Dzięki coachingowi zrozumiałam ile jestem warta, a okazało się, że naprawdę dużo. Poznałam też sposoby radzenia sobie z wieloma trudnymi zawodowymi sytuacjami, spojrzałam na nie z dystansu i w końcu dokonałam zmiany w moim życiu zawodowym. Dziękuję z serca Pani Aniu.
6 czerwca 2019 Magdalena – Prawnik

Do Pani Ani trafiłam w trudnym momencie mojej drogi zawodowej po utracie pracy. Jej super podejście i umiejętności motywacyjne pomogły mi przełamać schematy myślenia i działania tak, aby dostrzec wartość w dotychczasowym doświadczeniu i otworzyć się na nowe perspektywy. Polecam 🙂
6 maja 2019 Agnieszka – Manager

Polecam Annę Nowicką jako zarówno profesjonalnego coacha, jak i życzliwa, umiejącą słuchać terapeutkę. Jej uwagi naprawdę trafiają w sedno. Pomogła mi, gdy byłam na przysłowiowym zakręcie. Mieszkam w Szkocji, polecam więc Panią Annę również mieszkańcom Wielkiej Brytanii, którym tym trudniej znaleźć wsparcie na „obcej ziemi”. Dzięki dobrodziejstwu internetu miałam okazję skorzystać z jej pomocy przez komunikator. Jeszcze raz polecam. 
5 stycznia 2019 Mirka – Ekspedientka

Zgłosiłem się do Pani Anny na sesję coachingową, kiedy byłem w poważnych tarapatach. Niestety moje problemy zdrowotne nie pozwalały mi na poprawne funkcjonowanie w pracy. Musiałem w takim przypadku wymyśleć jakąś nową ścieżkę kariery, aby móc ponownie wyjść na prostą. Pani Anna pomogła mi odebrać swoją wiarę w siebie i w końcu doszedłem do wniosku, że trzeba zawsze ruszać do przodu, pomimo wszelkich trudności życiowych. Pani Anna pokazała mi, że można zachować zdrowy rozsądek, pomimo najtrudniejszych spraw życiowych. Dzięki temu zacząłem powoli wzmacniać swoje poczucie wartości, które jest niezwykle ważne w osiąganiu swoich celów. Pokazała mi też, że przyjęcie roli ofiary nie skutkuje niczym dobrym. 
14 grudnia 2018 Thinh – Analityk operacji bankowych

Dzięki Ani jestem już w nowej pracy. Dała impuls do uwierzenia w siebie, wydobyła mocne strony i popchnęła do zaktualizowania CV. Spotkania obejmowały nie tylko sferę zawodową, ale również inne aspekty osobowości. Polecam, tym bardziej, że podczas wizyt Anna podawała praktyczne przykłady.
7 grudnia 2018 Edyta – urzędnik

Zgłosiłam się do Pani Anny po przeczytaniu na stronach internetowych jej artykułu „ Trójkąt dramatyczny Karpmana ‘’. Ten problem od lat mnie dotyczy w życiu zawodowym i prywatnym . Próbowałam szukać pomocy w gabinecie psychologa , dużo na ten temat czytałam , szukałam odpowiedzi jak się zmienić , jak wchodząc w nowe relacje zawodowe pozostać poza trójkątem . Niestety przez wiele lat powielałam ten sam schemat . Publikacja Pani Anny , w której w sposób dogłębny i rzetelny opisane zostały wszystkie fazy trójkąta , jak i sposoby wyjścia poza te szkodliwe schematy postępowania była dla mnie impulsem do poszukania kontaktu z autorką . Dzięki sesjom coutschingowym i ćwiczeniom asertywności odzyskałam pewność siebie i wiarę ,że mogę zmienić moje życie . Ciszę się ,że po wielu próbach rozwiązania mojego problemu trafiłam na tak dobrego specjalistę .
29 października 2018 Ewa – Księgowa

Zgłosiłem się na coaching kariery i doradztwo zawodowe. Kontakt miły i konkretny. Dostałem praktyczne wskazówki dot. CV oraz pracowaliśmy nad przeanalizowaniem moich kompetencji i możliwości na rynku pracy a także analizowaliśmy oferty pracy pod kątem odpowiedniego zaprezentowania się w procesie rekrutacyjnym. Mogę polecić osobom szukającym tego typu usług.
29 października 2018 Marcin – Dyrektor ds. E-commerce

Zgłosiłam się do Pani Anny w dość trudnym momencie mojego życia na coaching kariery z elementami life coachingu. Sesje z tak profesjonalnym a zarazem bardzo etycznym coachem, pozwoliły mi spojrzeć na otaczający nas świat oraz na samą siebie w nieco inny niż dotychczas sposób. Pracowałyśmy m.in. nad przełamaniem pesymistycznego podejścia, samoograniczających przekonań oraz tendencji do samokrytyki, a także nad wzmocnieniem samooceny. Polecam wszystkim, którzy szukają pomocy, motywacji i wsparcia.
2 lipca 2018 Anna – Duty Manager

Zgłosiłam się do Pani Anny w sprawie coachingu kariery. Pracowałyśmy razem nad moim CV, rozmowami rekrutacyjnymi, budowaniem wizerunku zawodowego. Pracowałyśmy także nad samooceną, autoprezentacją, radzeniem sobie ze stresem. Dostawałam także od Pani Anny przydatne artykuły oraz rekomendację książek.
31 maja 2018 Anna – prawnik

Sesje coachingowe u Anny Nowickiej pomogły mi w ukierunkowaniu mojego życia zawodowego, ale również prywatnego. W ramach coachingu kariery pracowałyśmy zarówno nad moim CV, analizą kompetencji oraz możliwości zawodowych, jak i robiłyśmy symulacje rozmów kwalifikacyjnych, dzięki czemu zyskałam większą pewność siebie podczas rekrutacji. Zaowocowało to nie tylko otrzymaniem dobrej oferty zatrudnienia, ale także tym, że dużo bardziej pozytywnie podchodzę do mojej pozycji na rynku pracy i ewentualnych zmian w przyszłości. Natomiast podczas spotkań poświęconych życiu prywatnemu głównym celem było wzmocnienie mojej samooceny, asertywności oraz odporności na presję i oczekiwania otoczenia. Dostałam nie tylko dużą porcję wiedzy (w tym ciekawe artykuły Jej autorstwa), ale także wsparcie, empatię i autentyczne zaangażowanie Anny w osiągnięcie przeze mnie celów. Widzę, jak dużo osiągnęłam dzięki temu procesowi coachingowemu.
16 maja 2018 Sylwia – Inżynier

Zgłosiłam się do Pani Anny do na coaching kariery. Pracowałyśmy nad analizą kompetencji i możliwości rozwoju zawodowego, oraz asertywnością. Już po kilku spotkaniach odczułam wymierne efekty naszych spotkań. Szczerze polecam każdemu.
2 kwietnia 2018 Marcelina – Marketingowiec

Anna is an experienced and objective coach that will point you out the core of the problem. I got wiser and stronger when she helped me realise that if i realise what are the patterns of my behaviour i can manage it. I am making big steps in my carrier and get a lot of respect. I keep in touch with Anna becouse i know that she is really good at what she is doing.
20 stycznia 2018 Jolanthe – Marketing& Sales

Duża wiedza, doświadczenie, zaangażowanie i obiektywna ocena każdej sytuacji, a także wsparcie i zastrzyk pozytywnej energii po każdej sesji. Gorąco polecam spotkania z Panią Anią każdemu kto czuje że stoi w miejscu i nie wie co zrobić ze swoim życiem.
30 grudnia 2017 Karolina – Specjalista ds marketingu

Do Pani Ani zgłosiłem się w celu zredagowania CV. Nawiązaliśmy stała współpracę która trwa już od przeszło roku. Dzięki Pani Ani rozbudowałem swoje kompetencje kierownicze, przez co czuję się pewniej wykonując swoje obowiązki służbowe oraz mogę planować dalszy rozwój kariery.
29 listopada 2017 Cezary – Manager ds IT

Zgłosiłam się do Pani Ani w trudnym dla mnie momencie. Był to czas, kiedy zwolniłam się z pracy i szukałam nowej. Dlatego, by nie powtórzyć pewnych schematów, którymi kierowałam się przy wyborze miejsca pracy, skorzystałam z coachingu kariery. Podczas sesji udało się opracować i dopasować CV jak również przeprowadzić kilkakrotnie symulacje rozmowy rekrutacyjnej. Takie działania pomogły mi pewniej poczuć się podczas prawdziwych rozmów o pracę. Poznałam również swoje mocne i słabe strony. Panią Anię cechuje indywidualne podejście do klienta. Dzięki temu rozszerzyłyśmy nasze spotkania o treningi nad asertywnością i rozwojem kompetencji kierowniczych. Uważam, że spotkanie i możliwość pracy z Panią Anią bardzo pozytywnie wpłynęły na moje życie. Znalazłam pracę po 1,5 miesiącu aktywnego szukania. Pani Ania jest profesjonalna, zdyscyplinowana i zawsze dobrze przygotowana do sesji. Jestem przekonana, że coaching pozwoli mi lepiej poznać siebie i radzić sobie w trudnych sytuacjach. Szczerze polecam Panią Anie jako coacha.
21 listopada 2017 Izabela – zastępca dyrektora w prywatnej szkole

Jestem bardzo zadowolony z pracy z panią Anną. Spotkania z nią dały mi dużo motywacji do pracy nad sobą, zwłaszcza jej wiedza na temat poprawiania swojej sytuacji w pracy zawodowej była bardzo przydatna.
12 października 2017 Dominik – Animator

Zglosilam sie do pani Anny na coaching zwiazany z rozwojem osobistym oraz praca nad swoimi emocjami,automotywacja i pozytywnym mysleniem.Waznym tematem dla mnie byla takze asertywnosc,lepsza organizacja swojego czasu oraz praca nad swoim „wlasnym krytykiem.”Bardzo podobaly mi sie rowniez artykuly pani Anny autorstwa oraz otrzymalam duzo porad praktycznych ,ktore nadal stosuje.Dziekuje serdecznie za ta profesjonalna pomoc i zycze pani Annie duzo sukcesow i wszystkiego najlepszego.
5 października 2017 Mariola – Pielegniarka

Spotkałam się z p. Anną w czasie kilku sesji coachingu kariery. Celem spotkań był rozwój kariery, personal branding oraz analiza umiejętności.Pracowałyśmy nad asertywnością, zmianą samoograniczających przekonań i nad wzmocnieniem własnej pozycji w oczach innych osób i swoich. Pani Anna korzysta z różnorodnych metod coachingu, każdy może wybrać coś dla siebie. Poleca dużo dobrej lektury, na którą samemu być może trudno trafić. Dzięki tym spotkaniom uzyskałam dużo nowej wiedzy na swój temat, na temat tego jak powinno się prowadzić swoją karierę a także jak wzmocnić swoją pozycję w zespole.
25 września 2017 Agata – Specjalista

Do Pani Ani zgłosiłam się w celu przygotowania do rozmowy rekrutacyjnej. Już podczas pierwszego spotkania wiedziałam, że nie będzie to jednorazowa sesja. Chciałam więcej. Pani Ania otworzyła mi oczy. Pomogła przeanalizować swoje umiejętności, dostrzec mocne strony i przede wszystkim uwierzyć w siebie. Aktualnie pracujemy nad rozwojem kariery zawodowej, personal brandingiem. Cenna dla mnie jest także praca nad rozwojem kompetencji menedżerskich oraz umiejętności psychospołecznych. Polecam serdecznie.
10 września 2017 Anna – Visual Merchandising Manager

Zgłosiłam sie do Pani Anny na coaching kariery Celem coachingu był rozwój kariery zawodowej, personal branding oraz analizę swoich umiejętności. Cenna była także praca nad rozwojem kompetencji menedżerskich (np. rozwiązywania konfliktów) oraz umiejętności psychospołecznych. Podczas sesji z Pania Anną pracowałyśmy także nad poprawą życia prywatnego np. nad zwiększeniem asertywności. Pani Anna to cudowny człowiek i świetny coach 🙂
22 sierpnia 2017 Agnieszka – menedzer – Farmacja

Anna Daria Nowicka to coach, który o ludziach i korporacjach wie wszystko. Swoją wiedzę przekazuje w ciekawy sposób. Nie nudzi, a głowa podczas sesji cały czas pracuje. Po każdym spotkaniu rodzą się nowe pomysły. Szczerze mówiąc, przed pierwszą sesją miałam wiele wątpliwości co do korzystania z usług Coacha – wydawało mi się to niepotrzebne i do tego czasochłonne. Już po drugiej sesji całkowicie zmieniłam zdanie. Bardzo fajna usługa dla bardzo zabieganych profesjonalistów, którzy w natłoku codziennych zajęć przestają rozumieć siebie. Pani Anna jest bardzo kompetentną osobą, z którą można spokojnie porozmawiać o sobie, swoich mocnych i słabych stronach i skonsultować swoje plany dalszego rozwóju zawodowego.
28 czerwca 2017 Małgorzata – CFO

Do Pani Ani zgłosiłem się w celu treningu umiejętności miękkich oraz zwiększenia świadomości własnej wartości. Mi, jako studentowi bezcenny okazał się także indywidualny trening asertywności i prezentacji. Nie mam już problemu z wystąpieniami, a poziom odczuwanego stresu znacznie spadł. Pani Ania przekazuje ogromną wiedzę i potrafi wszystko dogłębnie wytłumaczyć. Zdecydowanie polecam Panią Annę Nowicką jako coacha i trenera.
8 czerwca 2017 Mateusz – Student zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego

Zgłosiłam się do Pani Anny z polecenia przyjaciółki, głównie w celu profesjonalnego przygotowania się do rozmowy kwalifikacyjnej. Dużą przeszkodą był brak wiary w siebie i swoje możliwości. Celem coachingu było znalezienie nowej pracy, analiza swoich umiejętności i możliwości na rynku pracy oraz profesjonalne przygotowanie się do rozmowy rekrutacyjnej oraz ćwiczenie autoprezentacji. Dzięki Pani coach zrobiłam krok do przodu i zaczęłam chodzić na rozmowy. Czuję się dowartościowana i zmotywowana do działania.
15 maja 2017 Edyta – starszy referent w dziekanacie

Sesje z Panią Anną spowodowały, ze w nowy sposób mogłam spojrzeć na swoją sytuację. Dzięki pracy z tak doświadczonym coachem czułam się absolutnie bezpiecznie w procesie, mimo, że temat wymagał ode mnie wielokrotnego wychodzenia ze strefy mojego komfortu oraz pokonywania wewnętrznego krytyka i stresu. Dzięki tym sesjom uświadomiłam sobie co potrzebne jest do pełnego uwolnienia mojego potencjału. Serdecznie polecam pracę z Panią Anną każdej osobie, która jest ” w kopce”, tak jak ja byłam 🙂
19 stycznia 2017 Anna – Menedżer Regionalny w Banku

Po spotkaniach z Panią Anną i bardzo merytorycznej rozmowie, wzięłam udział pierwszy raz w typowej rekrutacji do dużej firmy. Będąc osobą doświadczoną zawodowo jako wolny strzelec nie wzięłabym pod uwagę wiele aspektów które Pani Anna mi uświadomiła. Jestem bardzo zadowolona że doszło do naszego spotkania, chciałabym podkreślić wysokie kompetencje, wiedzę merytoryczną pani Anny. Jest świetnym coachem.Jest także super sympatyczną osobą.
14 listopada 2016 Anita – scenograf

Ostatnimi czasy popularne są reklamy Snickersa z hasłem „Głodny nie jesteś sobą.” Ich głównymi bohaterami są osoby, które pod wpływem głodu są kapryśne, rozczarowane, poirytowane, absolutnie dalekie od swojego prawdziwego potencjału. Kiedy jedzą rzeczonego Snickersa, wracają do siebie, nabierają oddechu i momentalnie stają się otwarte na otoczenie, ujawniając pełnię swoich możliwości. Poza wyidealizowanym światem reklamy także istnieje coś co ma moc Snickersa – sesje u Anny Nowickiej. To osoba o szerokiej wiedzy z zakresu coachingu i psychologii użytkowej. Wprowadza ją prowokując klientów do pracy nad sobą i to zdaje egzamin. Polecam – Witek, który stał się sobą
23 października 2016  Witek – agencja reklamowa

Praca z Anią dała mi nową, świeżą perspektywę na moje życie zawodowe, pozwoliła mi przeanalizować i spojrzeć krytycznie na moje działania i schematy myślenia. Ania jest uważną słuchaczką, pomaga dostrzec i docenić moje mocne strony, ale jednocześnie popycha do przodu, podpowiadając opcje rozwoju i konkretne metody pracy nad sobą. Serdecznie polecam współpracę z Anią osobom poszukującym profesjonalnego coachingu.
28 sierpnia 2016  Joanna – Koordynatorka projektów

Anna jest bardzo dobrym coachem oraz trenerem. Ma profesjonalne podejście, wykazuje duże zaangażowanie podczas współpracy. Dzieli się ciekawymi materiałami, artykułami. Gorąco polecam osobom, które szukają dobrego coacha.
9 kwietnia 2016 Marta – Analityk finansowy

Gorąco polecam taką formę rozmowy o problemach ze znalezieniem się w świecie biznesu. A szczególnie – jeśli te zajęcia prowadzi Pani Ania. Uważam, że odpowiednie zrozumienie klienta to podstawa w branży IT, a odpowiednie nakierowanie zapewnia tylko profesjonalne podejście wykwalifikowanego coacha.
29 marca 2016 Maciek – Administrator IT

Miałam przyjemność współpracować z Anną przy okazji realizacji licznych projektów biznesowych, przeprowadzanych z wykorzystaniem m.in. narzędzi coachingowych. Współpraca przebiegała bardzo efektywnie i profesjonalnie. Anna wykazała się wiedzą, doświadczeniem, wysoką empatią, ogromnym zaangażowaniem, kreatywnością i poczuciem humoru. Zostało to również zauważone i docenione przez naszych kontrahentów, co zostało potwierdzone w rozmowach z nimi, a także ankietach ewaluacyjnych. W świetle powyższego uważam Annę za bardzo dobrego doradcę, coacha i trenera; osobę z pasją oraz radością życia, która dba o własny rozwój i chętnie dzieli się z ludźmi swoimi talentami.
18 marca 2016 Monika – Dyrektor HR, Doradca Biznesu, International Coach

Ania jest świetnym coachem i bardzo pomogła mi, kiedy znalazłam się na życiowym zakręcie. Wsparła i sprowadziła moje myślenie na właściwy dla mnie tor. Pomogła mi zobaczyć zupełnie nowe aspekty mojej sytuacji i wybrać najlepsze dla mnie rozwiązanie. Bez niej nie wiem czy udałoby mi się stanąć szybko na nogi. Dzięki pracy z Anią zaczynam bardziej świadomie patrzeć na życie i moje problemy. Z czystym sercem polecam Anię wszystkim zmagającym się z różnego rodzaju problemami i wahaniami dotyczącymi podjęcia właściwych decyzji.
9 luty 2016 Anna R – Principal Resource Specialist

Anna bardzo mi pomogła w zrozumieniu sytuacji osobistej, w której się znalazłam. Dogłębnie przeanalizowała moje problemy i pomogła mi znaleźć najlepsze dla mnie rozwiązania. Dzięki sesjom coachingowym zrozumiałam również, co mnie dotąd ograniczało. Anna zmobilizowała mnie do działania i pomogła mi również przejść przez proces zmiany pracy. W rozwoju osobistym pomagają mi również artykuły, które pisze Anna. Opisuje ona psychologiczne zagadnienia w sposób zrozumiały, ciekawy i rzeczowy. Gorąco polecam coaching z Anną dla każdego, kto chce lepiej zrozumieć siebie, przejść przez proces zmiany i skutecznie osiągać swoje cele.
2 luty 2016 Anna – Specjalista HR

Profesjonalna, rzeczowa i wspierająca. Nie ocenia, słucha i doradza. Otworzyła mi oczy na to, czego do tej pory nie dostrzegałam. Dzięki jej poradom odważyłam się podjąć życiową decyzję i nie żałuję. Zdecydowanie polecam!
5 stycznia 2016 Agnieszka – specjalista HR

Anna bardzo mi pomogła, gdy znalazłam się w trudnej sytuacji zawodowej i osobistej. Dogłębnie przeanalizowała moje problemy i przedstawiła różne sposoby ich rozwiązania. Jej wsparcie emocjonalne sprawiło, że odzyskałam wiarę w siebie i w swoje możliwości. Dzięki niej odbudowałam też poczucie własnej wartości. Anna ma intuicję psychologiczną, potrafi zmobilizować do działania. Miałam okazję słuchać jej wypowiedzi w audycjach radiowych, w których o sprawach skomplikowanych mówiła w sposób rzeczowy, prosty i ciekawy. W podobnym stylu pisze też swoje artykuły, czytałam je z dużym zainteresowaniem. Gorąco polecam jej osobę tym, którzy potrzebują pomocy profesjonalisty.
8 grudnia 2015 Teresa – nauczyciel

Ania została mi polecona przez równie wymagającego jak ja znajomego. Cenię u niej szczególnie jej niesamowitą intuicję, zindywidualizowane podeście oraz to, w jak bezpośredni, empatyczny i konstruktywny sposób potrafi rozmawiać ze mną zarówno o moich mocnych, jak i słabych stronach. Właśnie za pomoc w ich zidentyfikowaniu i pracą nad nimi jestem Ani najbardziej wdzięczna. Polecam Anię każdej osobie zastanawiającej się nad pracą z coachem.
23 listopada 2015 Anna Maria – Project Manager, tłumacz

Skorzystałam z cyklu sesji biznes coachingu u Anny Nowickiej, aby skutecznej osiągać swoje cele zawodowe oraz zyskać szerszą perspektywę. Dla mnie bardzo przydatne było to, że Pani Anna posiada wieloletnie doświadczenie biznesowe i rozumie moje środowisko pracy oraz wyzwania, przed jakimi stoję. Dzięki tym sesjom zyskałam większą pewność siebie w relacjach biznesowych oraz lepiej zrozumiałam zarówno swoje potrzeby, jak i głębsze przyczyny wewnętrznych blokad. Podobało mi się również to, że Pani Anna jest osobą konkretną i bezpośrednią, a jednocześnie ciepłą i z poczuciem humoru.
4 listopada 2015 Jowita – Prokurent

Panią Anię poznałam na szkoleniu, które było częścią projektu finansowanego z EFS. Byłam tak zadowolona ze współpracy, iż zaprosiliśmy panią Anię kilka miesięcy później na kolejne szkolenia do naszej firmy, które dotyczyły negocjacji, technik sprzedaży, tworzenia wizerunku firmy, technik autoprezentacji. Poza szkoleniami, Pani Ania służyła mi doradztwem i wsparciem. Uważam ją za wysokiej klasy trenerkę, zawsze świetnie przygotowana merytorycznie, do tego z praktycznym doświadczeniem. Wierzę, iż jest równie świetnym coachem, jak trenerką.
7 maja 2015 Katarzyna – Kierownik Sprzedaży

Anna jest fachowcem w swojej dziedzinie. Pomogła mi zidentyfikować moje słabości w sferze zawodowej oraz daje wiele cennych rad, jak je przezwyciężać. Jest znakomitym doradcą w chwilach, gdy podjęcie ważnych decyzji przyćmiewają emocje; pomaga spojrzeć na problemy obiektywnie i racjonalnie. Szczerze polecam Annę jako doświadczonego coacha i trenera.
20 luty 2015 Artur – Specjalista ds. tłumaczeń i publikacji

Dobrze, że w momencie gdy potrzebowałam wsparcia coacha spotkałam Annę! Jej profesjonalne podejście pomoglo mi spojrzeć na moje życie zawodowe z rozsądkiem. Właściwa ocena sytuacji przez Annę pomogła mi dokonać dobrych wyborów.
7 luty 2015 Dorota – Prawnik

Praca z Anną Nowicką pomogła mi przetrwać najtrudniejsze chwile w życiu zawodowym. Dzięki naszym sesjom stałam się osobą bardziej asertywną, pewną siebie, a także świadomą swoich praw i możliwości. Serdecznie polecam spotkanie z Anną, która jest nie tylko doskonale wykwalifikowanym coachem, ale także wartościowym i empatycznym człowiekiem. Dobrze mieć w życiu takiego wspaniałego Doradcę!
24 stycznia 2015 Aleksandra – Socjolog

Sesje indywidualne z Anną, jako coachem kariery, polecił mi znajomy. Coaching z Anną pomógł mi w odblokowaniu swojego potencjału oraz wyznaczeniu optymalnych dla mnie celów i ich realizacji. Jednym z największych moich „braków” był brak asertywności w życiu prywatnym i zawodowym oraz zbyt mała wiara w siebie, która utrudniała mi rozwój kariery. Uważam, że Anna Nowicka jest bardzo dobrym coachem i współpraca z nią już przyniosła mi wymierne efekty. Asertywność, umiejętność analizy własnego potencjału oraz wyznaczanie i realizacja celów to tylko jedna z wielu poruszonych przez nas kwestii. Szczególnie cenię sobie poczucie humoru Anny, podawanie wielu przykładów z życia codziennego oraz fachowej literatury, dzięki której mogę sama zgłębić omawiane kwestie. Anna jest zdecydowanie osobą godną naszego czasu i zaufania. Agnieszka
21 stycznia 2015 Agnieszka – Redaktor Graficzny

Nawiązałam kontakt z Anną po przeczytaniu jej artykułu dotyczącego motywacji, kreatywności i zmiany pracy. Podczas sesji coachingowych uwierzyłam ponownie w siebie, nabrałam pewności i stanęłam ponownie na „proste nogi”. Ania posiada ogromną wiedzę z dziedziny coachingu i motywacji. Dziękuję jeszcze raz! Polecam wszystkim szukającym wsparcia i pomocy.
20 stycznia 2015 Karina – Kierownik Projektu (call center)

Wzięłam udział w procesie coachingu oraz cyklu indywidualnych sesji treningu umiejętności psychospołecznych prowadzonych przez Annę Nowicką. Dzięki jej zaangażowaniu, wsparciu oraz ogromnej wiedzy psychologicznej zrealizowałam założone cele oraz rozwinęłam swojej kompetencje miękkie. Polecam Annę Nowicką jako coacha oraz osobistego trenera.
19 stycznia 2015 Barbara – Samodzielna Księgowa

Poznałam Annę na zakręcie swojego życia zawodowego i w kryzysie firmy, którą prowadzę wraz ze wspólnikiem. Anna okazała się dobrze przygotowanym merytorycznie life i business coachem. Pozwoliła spojrzeć na problemy z rożnych płaszczyzn i wielowymiarowo. Jej coaching dał mi mocną motywacje do zmiany, która owocuje do teraz. Polecam wszystkim szukającym doświadczonego coacha.
26 sierpnia 2014 Joanna – Starszy Analityk Biznesowy/Project Manager

Bardzo dobry coach
13 sierpnia 2014 Mariusz – Specjalista ds. PR

Referencje na portalu Dobrycoach.pl zostały napisane przez osoby korzystające z moich usług i wiedzy. Ponadto coach nie ma możliwości zatwierdzania ani modyfikowania tych opinii – pojawiają się one automatycznie po zamieszczeniu ich przez klienta i w takiej formie, w jakiej napisał je klient.

KOLEJNE 20 referencji zostało zamieszczonych na moim profilu na Linkedin

Miałam wielką przyjemność uczestniczyć w kilku szkoleniach Ani i serdecznie polecam współpracę z nią – Ania jest chodzącą encyklopedią i jednocześnie staduperką – jej sposób przekazywania wiedzy jest bezkonkurencyjny!:) Alina Gwoździewicz Helping women enterpreneurs rock on Linkedin | Authentic Personal Branding Strategist | Linkedin Coach, 16 kwietnia 2024

Miałam ogromną przyjemność współpracować z Anią przy wielu projektach. Za każdym razem ujmuje fachową i niezwykle wszechstronną wiedzą. Mówi tak, że chce jej się słuchać. Pisze tak, że chce ją się czytać. Co jednak najważniejsze, a dziś chyba coraz rzadziej spotykane – tę fachową wiedzę przekazuje w niezwykle przystępny sposób. Serdecznie polecam współpracę z Anią, zarówno na gruncie zawodowym, jak i prywatnym.
16 kwietnia 2024 Anna Rychlewicz Copywriting | SEO | Content marketing

Annę Nowicką poznałam w październiku zeszłego roku i regularnie współpracujemy. Jestem pod ogromnym wrażeniem jej wiedzy, profesjonalizmu i kompetencji. Uwielbiam słuchać jej wykładów czy uczestniczyć w warsztatach, które prowadzi, bo zawsze wynoszę z nich coś dla siebie, dzięki czemu ja mogę się rozwijać. Zawsze wszystkim z ogromną przyjemnością i pełną odpowiedzialnością polecam współpracę z Anną Nowicką. Jest nie tylko doskonałym coachem, ale także osobą z ogromnym poczuciem humoru i wspaniałą energią! 30 listopada 2023 Katarzyna Śmigielska

Anna ma rozległą wiedzę z wielu obszarów ludzkiej psychiki. Potwierdza to nie tylko jej wykształcenie socjologiczne, ale żywe zaangażowanie, które prezentuje na swoich mediach społecznościowych. Holistyczne podejście ze strony coacha, zarówno do relacji jak i finansów czy pracy nad stłumionymi cechami charakteru to bardzo owocny proces stawania się najlepszą wersją siebie, będąc pod opieką Anny.
19 maja Julia Sobecka

Pani Anna jest świetnym coachem, ale przede wszystkim niezwykłym człowiekiem o wielu talentach. Szeroki wachlarz zainteresowań i umiejętności Pani Anna sprawia, że podchodzi do swoich Klientów w sposób holistyczny. Polecam współpracę zarówno jeśli chodzi o kwestie zawodowe, jak i prywatne.
10 maja 2023 Natalia Laskowiecka

Anna Daria Nowicka jest doskonale przygotowana do pracy. Za każdym razem jej wykłady czy warsztaty to ogrom fachowej wiedzy wspartej doświadczeniem. Swoją wiedzą chętnie dzieli się ze słuchaczami, a robi to w sposób absolutnie nie nudny, wręcz fascynujący, z odpowiednią dawką humoru.
Jeżeli do tej pory nie mieli Państwo okazji spotkać się z Anną Darią Nowicką, gorąco polecam to nadrobić.  
Dorota Honek – Sac

Byłam uczestnikem szkolenia Marka osobista. Dodaj skrzydeł swojej firmie. Szkolenie bardzo merytoryczne, wiedza Ani robi wrażenie, a dzieli się nią w sposób bardzo przystępny i z dużym zaangażowaniem. Bardzo doceniam profesjonalizm Ani i polecam szkolenia przez nią prowadzone?
Iwona Ignaczak – Team Leader Modere

Ania mówi o trudnych tematach w przystępny sposób, łącząc wiedzę psychologiczną z socjologią i coachingiem. Polecam oglądanie jej kanału na Youtube oraz udział w prowadzonych prelekcjach lub warsztatach.” 
Marta Uczciwek – fotograf: sesje zdjęciowe szyte na miarę, profesjonalny wizerunek w biznesie

Byłem uczestnikiem wykładu Ani, dotyczącego finansów i różnych podejść do tego tematu, wraz z sesją Q&A na ten temat. Ania ma bardzo dużą wiedzę w tym zakresie i pozwoliło mi to spojrzeć z nowej strony na niektóre problemy z którymi się borykałem do tej pory. 
Michał Bąk – sklepy i strony internetowe

Dziękuję Anna Nowicka za wspaniałe warsztaty i wystąpienie na którym mogłam być w Klubie Rozwoju Biznesu. Jestem pod ogromnym wrażeniem Twojej gigantycznej wiedzy, bystrych refleksji, umysłu jak brzytwa, nieprzeciętnego doświadczenia i wspaniałego poczucia humoru. Twoja wiedza jest absolutnie imponująca. To jest skarb móc z Tobą pracować.
Agnieszka Toczek – Stylistka/Kostiumograf – Reklama, Sesje zdjęciowe, Kampanie, Film, TV

Anna Daria Nowicka to wyjątkowa osoba o nadzwyczajnej wiedzy. Jej poziom oczytania, komunikacji oraz perfekcjonizmu wywiera na mnie za każdym razem ogromne wrażenie. Jest wspaniałą i pełną humoru kobietą która wie co chce robić w życiu i jak ma to robić. 
Emilia Płyta – założycielka Klubu Rozwoju Biznesu

W momencie zmiany mojej kariery, a tym samym poszukiwaniu pracy Pani Anna okazała się wielkim wsparciem. Jej profesjonalne podejście i ogromna wiedza, pomogły mi odpowiedzieć na pytanie co tak naprawdę chcę w życiu robić. Dzięki ćwiczeniom przygotowanych przez Panią Annę byłam w stanie określić swoje mocne strony i to w czym tak naprawdę jestem dobra. Przyniosło mi to ogromną ulgę i dodało dużo więcej pewności siebie. Bardzo pomocną była też symulacja rozmowy rekrutacyjnej do której Pani Anna pomogła mi się przygotować. Zdecydowanie polecam każdemu kto waha się nad kolejnym krokiem w swojej karierze, czy też zwyczajnie nie potrafi jeszcze określić swoją markę. Bardzo konkretna z bogatym doświadczeniem coach-ka.
Iwona Solan – Administrative Assistant at ESA

Z Anią pracowałyśmy razem przez kilka lat. Ani odpowiadała za poszerzenie oferty firmy o rekrutacje pracowników do polskich placówek medycznych oraz za prowadzenie szkoleń i coachingu. Ania jest świetnie zorganizowana, dokładna i rzetelna. To osoba energiczna, kreatywna i nastawiona zadaniowo. Świetnie pracuje w zespole, chętnie dzieli się wiedzą i służy pomocą. Miałam okazję korzystać z jej cennych rad. Bardzo miło wspominam naszą współpracę.
Agnieszka Morawska – Administration, HR, Travel

Cenię Annę za kreatywność, pasję i dzielenie się wiedzą. Anna potrafi skutecznie pomagać, inspirować i wspierać. Umie uświadomić innym ich mocne strony i pomóc w rozwinięciu skrzydeł. Podziwiam jej aktywność, energię i działania na wielu polach – zarówno w coachingu i HR, jak i marketingu. Bardzo lubię jej poczucie humoru i bezpośredniość. Od wielu lat z zainteresowaniem czytam jej artykuły, filmiki i obserwuję, jak osiąga kolejne cele.
Joanna – Kierownik ds. Projektów

Z Anią poznałyśmy się na studiach podyplomowych, co miało miejsce około 10 lat temu. Nasza znajomość bardzo szybko zyskała status wysokiego zaufania i przerodziła się we współpracę na gruncie zawodowym. Wspólnie zrealizowałyśmy wiele interesujących projektów dla firm, uczelni oraz NGO. Były to nie tylko autorskie szkolenia i coaching, ale również kilkuletnie programy doradcze dla firm, np. „Instrument Szybkiego Reagowania” nadzorowany przez PARP; którego nadrzędnym celem było wsparcie skierowane do polskich przedsiębiorców, w zakresie przygotowania i wdrożenia strategii/planów rozwoju. Współpraca z Anią jest dla mnie bardzo ważna, nie tylko ze względu na zaufanie, szacunek i wielką sympatię jaką Ją obdarzyłam; ale również za jej ogromną wiedzę, profesjonalizm, etykę pracy, talent organizacyjny, pasję, kreatywność i „dopinanie” spraw 😉 Wszystkie projekty, które do tej pory wspólnie zrealizowałyśmy, uważam za niezwykle inspirujące i cenne doświadczenie. Pragnę również dodać, że Ania jest wysokiej klasy profesjonalistką, która ciągle doskonali swój warsztat, rozwija umiejętności i uczy się nowych rzeczy. Posiada przy tym nietypowe, bardzo błyskotliwe poczucie humoru i dystans do siebie 🙂
Monika Beata Wikiera – Human Resources Management (HRM), HRBP, Leadership, Project Management, Executive Coaching & Business Training

Anna Nowicka wykonywała swoje obowiązki sumiennie, wyróżniając się przy tym dużą przedsiębiorczością i samodzielnością. Powierzone jej zadania traktowała w sposób bardzo odpowiedzialny i zawsze doprowadzała je z sukcesem do końca. Do zakresu jej obowiązków należało m.in. zarządzanie akcjami marketingu bezpośredniego, marketingowe wsparcie jednostek terenowych firmy, organizacja różnego rodzaju ogólnopolskich imprez centralnych i wiele innych zadań związanych z bieżącą działalnością operacyjną.  
Agnieszka Rodak – Marketing Manager at TU ZDROWIE SA

Z przyjemnością udzielam referencji Annie Darii Nowickiej, która pracowała w moim zespole jako koordynator/ specjalista ds. Promocji i Public Relations. Anna to osoba, z którą bardzo dobrze się współpracuje. Choć przyszła nas do pracy po roku od rozpoczęcia projektu, szybko zintegrowała się z zespołem oraz wdrożyła w obowiązki. Szczególnie cenię jej zaangażowanie w pracę, wychodzenie z inicjatywą oraz umiejętność pracy nad wieloma zadaniami równocześnie i pod presją czasu. Anna napisała także kilka obszernych, specjalistycznych artykułów z zakresu Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (CSR) na portal www.spolecznieodpowiedzialni.pl, który jest częścią projektu Społecznie Odpowiedzialna Uczelnia.
Anna Cygan – Project Manager 

Anna skutecznie pomaga swoim klientom zidentyfikować różnice pomiędzy tym, kim chcieliby być, a kim są obecnie. Pomaga wizualizować, jak chcemy, żeby wyglądało nasze przyszłe życie, pokonać samo ograniczające nas przekonania i w ten sposób rozwijać się. Socjologiczne wykształcenie, doświadczenie biznesowe oraz znajomość technik sprawiają, że Anna jest profesjonalnym coachem i trenerem. Wszyscy mamy potencjał, żeby żyć życiem, o którym marzymy. Czasami jednak potrzebujemy pomocy, aby ten potencjał wykorzystać i realizować swoje zamierzenia. Anna pomogła mi odkryć mój potencjał i skutecznie osiągnąć cele. 
Anna Witkowska – Senior HR Specialist

Ania została mi polecona przez równie wymagającego jak ja znajomego. Cenię u niej szczególnie jej niesamowitą intuicję, zindywidualizowane podejście oraz to, w jak bezpośredni, empatyczny i konstruktywny sposób potrafi rozmawiać ze mną zarówno o moich mocnych, jak i słabych stronach. Właśnie za pomoc w ich zidentyfikowaniu i pracą nad nimi jestem Ani najbardziej wdzięczna. Polecam Anię każdej osobie zastanawiającej się nad pracą z coachem. 
Hanna – Analyst, Linguist & Project Manager 

Ania jako coach i trener jest niesamowita. Znamy się już kilka lat i mogę potwierdzić, że ma szeroką wiedzę z zakresu psychologii i socjologii, a także łatwość w przekazywaniu swojej wiedzy oraz w praktycznym jej wykorzystaniu podczas pomagania innym. Ania jest życzliwie nastawiona do ludzi. Widać to w sposobie, w jaki podchodzi do drugiego człowieka i jak potrafi go zrozumieć. Chęć dzielenia się swoją wiedzą oraz życiowe podejście Ani do problemów widoczne są też mocno zarówno w dziesiątkach artykułów dotyczących samorozwoju, coachingu i rekrutacji, które od lat publikuje (m.in. medycynaipasje.com.pl , http://smakpracy.pl/strona/anna_daria_nowicka), jak również w wywiadach radiowych, których udzielała. Ania stała się prawdziwym wsparciem dla wielu osób, nie wykluczając mnie 😉 Wspiera ludzi zarówno merytorycznie, jak i emocjonalnie oraz pomaga wyjść z problemów zarówno osobistych jak i zawodowych. Polecam współpracę trenerską i coachingową z Anią każdemu!
Agnieszka Augustyniak – Managing Director at YouCan Properties

Opinie z Facebooka

Twoje szkolenia i warsztaty niosą ogromną wartość, masz doskonałą wiedzę, którą przekazujesz w sposób zrozumiały i z humorem. Dorota Honek-Sac, 25 sierpnia 2023 r.

Gratulacje, Kochana. Jestem dumna że jesteś z nami Z Babski Świat Biznesu – Elzbieta Scitiene, 24 sierpnia 2023 r.

Byłam na szkoleniach Ani! Pełen profesjonalizm, mega merytoryka i zawsze z humorem, co na długo pozostaje w pamięci. Aleksandra Matysiak, 24 sierpnia 2023 r.

Referencje od szkoły z 6 marca 2024 r.

„Szkolenia były przeprowadzone zostały w sposób profesjonalny, interesującą oraz dostępny z wykorzystaniem technik warsztatowych. Pani Anna Daria Nowicka prowadząc szkolenia, wykazała się bogatą wiedzą, wysoki poziomem przygotowania merytorycznego, popartego wieloletnim doświadczeniem oraz empatią, otwartością, poczuciem humoru.

Przekazana wiedza była dostosowana do wszystkich uczestników.  Pracownicy szkoły bardzo dobrze ocenili poziom szkolenia podkreślając praktyczność przekazanej wiedzy dostosowania w pracy z uczniami, jak również w życiu codziennym

Pani Anna Daria Nowicka przeprowadziła w naszej szkole szkolenia:

– Trening umiejętności społecznych. Dlaczego warto? 

– Jak wspierać motywację (u siebie i uczniów) oraz udzielać konstruktywnej informacji zwrotnej

– Radzenie sobie ze stresem i emocjami. „