Perfekcjonizm – kiedy pomaga, a kiedy szkodzi? Artykuł

Mój artykuł Perfekcjonizm – kiedy pomaga, a kiedy szkodzi? ukazał się w Magazynie Kreatywni w Biznesie, który stworzyła niesamowita Agnieszka Jakubczyk! Perfekcjonista dąży do doskonałości. Czy może być w tym coś złego? Niestety tak! Drogo za to płaci poprzez obniżoną samoocenę, życie w ciągłym stresie i niezadowolenie z siebie. Co zrobić, aby perfekcjonizm nam służył, a nie szkodził? Paracelsus – lekarz, zwany ojcem medycyny nowożytnej – mówił: „To dawka czyni truciznę”. Każda pozytywna cecha w nadmiarze zaczyna stwarzać problemy. Podobnie jest z perfekcjonizmem. Z jednej strony motywuje do rozwoju, z drugiej komplikuje życie!
– Jeśli perfekcjonizm odbiera Ci satysfakcję z pracy, pcha w pracoholizm, wypalenie zawodowe, a nawet prokrastynację, UMÓW SIĘ do mnie na sesję COACHINGU!
– Nauczę Cię praktycznych metod przeciwdziałania tym dysfunkcyjnym schematom.

– Pokażę, jak możesz osłabić toksyczny głos Wewnętrznego Krytyka.

– Jak zbudować stabilne poczucie własnej wartości – bez wpadania w perfekcjonizm i ciągłe niezadowolenie z siebie!
– Przywrócę Ci wiarę w siebie, jeśli podejrzewasz u siebie Syndrom Oszusta, gdyż mimo sukcesów, żyjesz w ciągłym lęku przed porażką
Już ponad 120 zadowolonych klientów podzieliło się swoimi opiniami, jak bardzo praca ze mną odmieniła ich życie osobiste i zawodowe!
Jeśli chcesz porozmawiać o tym, jak potrafię Ci pomóc, zadzwoń lub napisz wiadomość

Cały artykuł przeczytasz w Magazynie Kreatywni w Biznesie str. 14 i 15 dostępnym w Empiku i na https://beautyserwis.eu/sklep
W tym ekskluzywnie wydanym Magazynie znajdziesz ciekawe wywiady i piękne zdjęcia praktyków biznesu z różnych branż.