Już 104 opinia od Klienta na DobryCoach

„Jestem po kilku spotkaniach z p. Anią. W obecnym momencie jestem w trakcie zastanawiania się, jak pokierować swoim życiem zawodowym. Z p. Anią pracujemy całościowo, poruszając mocno techniczne aspekty (konsultacja CV), przez pracę z różnymi obawami tu i teraz, po identyfikację potrzeb i dyskutowanie o tym, jak można je godzić. Doceniam połączenie jej szerokiej, fachowej wiedzy z pewną otwartością, podążaniem za tym, co się u mnie pojawia.

Pani Ania bez narzucania swojej narracji skłania do przemyśleń i patrzenia nieco szerzej. Potrafi uświadomić, że istnieją także inne ścieżki, nie tylko te, o których człowiek myślał do tej pory. Tworzy koleżeńską atmosferę, w której można porozmawiać jak swój ze swoim.
4 lipca 2024 Tomek – Project manager

To już 105 opinia, jaką otrzymałam od Klientów na moim profilu na DobryCoach.pl opisująca, jak bardzo praca ze mną odmieniła ich życie osobiste i zawodowe!

Serdecznie wszystkim moim Klientom dziękuję za docenienie i polecanie mnie.

Jeśli szukasz profesjonalnej pomocy dla siebie lub bliskich, zapraszam na moje sesje coachingu, doradztwa zawodowego i rozwoju osobistego.

Możesz również zakupić VOUCHER PODARUNKOWY i obdarować ważną dla Ciebie osobę prezentem idealnie dopasowanym do indywidualnych potrzeb.

Jeśli chcesz porozmawiać o tym, jak potrafię Ci pomóc, zadzwoń lub napisz wiadomość.

Aby przeczytać wszystkie opinie na DobryCoach.pl, trzeba zjechać na sam dół mojego profilu.

Kolejne rekomendacje od klientów można znaleźć także na moim profilu na Linkedin