Rekomendacja od Członka Zarządu

„Jakiś czas temu miałem przyjemność współpracować z Anną nad różnymi aspektami związanymi z pracą koordynatora i zarządzaniem zespołem. Był to mój pierwszy kontakt z coachingiem, do którego wcześniej podchodziłem raczej sceptycznie i z niechęcią. Wydawało mi się, że coaching to coś, co ludzie robią, aby móc się pochwalić, że „coachują” z kimś znanym. Okazało się jednak, że było to niezwykle wartościowe doświadczenie.

Współpraca z Anną pozwoliła mi omówić codzienne wyzwania, spojrzeć z dystansu na swoje działania i zachowania oraz dowiedzieć się, jak być lepszym członkiem zespołu. Dzięki Annie nauczyłem się lepiej rozumieć ludzi, z którymi współpracuję, oraz efektywniej realizować zadania. Otrzymałem także wiele inspirujących przykładów ze świata, wsparcie doświadczonej osoby oraz cenne wskazówki dotyczące motywacji, prezentowania siebie i organizacji, a także udzielania konstruktywnej informacji zwrotnej.

Bardzo polecam współpracę z Anną, ponieważ poza ogromną wiedzą, jest ona także szczerą i życzliwą osobą, z którą świetnie się rozmawia. Zamiast oferować proste rozwiązania, Anna dostarcza mnóstwo inspiracji i wiedzy na temat różnych zależności i działań społecznych, które pojawiają się w pracy.”

21 czerwca 2024 r. Maciej Naskręt – Członek zarządu, edukator w Stowarzyszeniu Robisz.to

Rekomendacja została zamieszczona na moim profilu na Linkedin

Serdecznie wszystkim moim Klientom dziękuję za docenienie i polecanie mnie.

Jeśli więc szukasz profesjonalnej pomocy dla siebie lub bliskich, zapraszam na moje sesje coachingudoradztwa zawodowego i rozwoju osobistego. Możesz również zakupić VOUCHER PODARUNKOWY i obdarować ważną dla Ciebie osobę takim prezentem idealnie dopasowanym do indywidualnych potrzeb.

Oprócz opinii na LinkedIn, kolejne 104 opinie, jakie otrzymałam od Klientów, możesz przeczytać na moim końcu mojego profilu na DobryCoach.pl