Lęk mimo sukcesów – jak go przełamać i odzyskać poczucie własnej wartości? Szkolenie

Lęk mimo sukcesów – jak uwolnić się z syndrom oszusta i odzyskać poczucie własnej wartości? TRENING MENTALNY I NAGRANIA PROFESJONALNEJ ROLKI BIZNESOWEJ. Warsztat mentalny z Anną Darią Nowicką i nagrania video z Agnieszką Łukaszewicz – właścicielką Afoto Agencji Fotograficzno-Reklamowej.

​Czy łapiesz się na tym, że pomimo odniesionych sukcesów często towarzyszy Ci niepokój, a nawet lęk o przyszłość? Zamiast cieszyć się z osiągniętej pozycji zawodowej czujesz, że za chwilę wszystko stracisz? Pomimo, że skutecznie prowadzisz biznes, trafiasz w potrzeby klientów i dajesz ludziom pracę, to zbyt łatwo pozwalasz innym, aby wpływali na Twój nastrój lub samoocenę?

Ten warsztat jest dla Ciebie!

Kiedy: 24 kwietnia 2024 r. godz. 10.00

Gdzie: Follow Your Dreams, ul. Marokańska 4 (Saska Kępa), Warszawa

W czasie naszego warsztatu popracujemy nad podniesieniem poczucia własnej wartości zarówno poprzez trening mentalny, jak i poprzez indywidualne wystąpienia przed kamerą i nagrania wysokiej jakości video, które będziesz mógł/mogła wykorzystać w swoich social mediach lub jako trening w przełamywaniu samoograniczających przekonań oraz oswojenia się z kamerą.

Czemu tak wielu ekspertów czuje się niepewnie? Jednym z głównych powodów jest niskie lub niestabilne poczucie własnej wartości i/lub tzw. Syndrom oszusta. Polega on na tym, że ludzie mają głębokie przekonanie, iż wszystkie osiągnięcia zawdzięczają wyłącznie szczęściu, przypadkowi lub zbiegowi okoliczności – a nie własnym kompetencjom i pracy!

Takie autodestrukcyjne przekonania są szczególnie blokujące w przypadku osób prowadzących własne biznesy lub zajmujących stanowiska eksperckie albo kierownicze.

Zarządzając firmą lub pracując na eksponowanych stanowiskach, czasem stajemy się obiektem zawiści, niesprawiedliwej krytyki, a nawet hejtu. Dlatego tak ważne jest uniezależnienie swojej samooceny od feedbacku oraz wzmocnienie poczucia sprawstwa i kompetencji. To od naszej konstrukcji psychicznej, nastawienia i umiejętności skutecznej pracy nad sobą zależy, czy osiągniemy cele zawodowe. Dlatego warto wziąć udział w naszym warsztacie i poznać wiele praktycznych metod, które Ci w tym pomogą!

​W czasie szkolenia:

– Dowiesz się, jak zbudować mindset, który pozwoli Ci cieszyć się z sukcesów, automotywować i nie wątpić w siebie – mimo trudnych sytuacji.

– Nauczysz się, jak uniezależnić poczucie własnej wartości od bieżącej sytuacji w Twojej firmie.

– Z pomocą trenera zrobisz autodiagnozę swoich przekonań wspierających i blokujących oraz poznasz skuteczne metody pracy nad przełamaniem samoograniczających przekonań.

– Odkryjesz, w jakich sytuacjach i przy jakiego typu osobach Twoja pewność siebie maleje.

– Nauczysz się, na czym budować stabilne poczucie własnej wartości i kompetencji.

– Poznasz, jak chronić poczucie własnej wartości, gdy padniesz ofiarą krytyki, zawiści lub hejtu.

– Wzmocnisz swoją siłę sprawstwa, która pozwala skuteczniej realizować cele oraz podnosić się nawet po porażkach.

– Wymienisz się doświadczeniami z osobami, które zmagają się z podobnymi wyzwaniami. Poczujesz siłę grupy cudownych ludzi, którzy dają sobie nawzajem moc i inspiracje.

Z pomocą Agnieszki przełamiesz swoją niechęć do nagrań wideo. Możesz wykorzystać tę profesjonalną rolkę zarówno do bieżących działań promocyjnych lub wizerunkowych, jak i opowiedzieć o swoich sukcesach i mocnych stronach, by w chwilach zwątpienia wrócić do tego materiału i podbudować poczucie własnej wartości. To zależy tylko od Ciebie, jaka forma nagrania jest Ci obecnie bardziej potrzebna.

Kiedy: 24 kwietnia 2024 r. godz. 10.00

Gdzie: Follow Your Dreams, ul. Marokańska 4 (Saska Kępa), Warszawa

Koszt warsztatu “Syndrom oszusta. Lęk mimo sukcesów.”: 499 zł/osoba

​Warsztat przewidziany jest tylko dla 6 osób.

Zgłoszenia mailowo: pr@afoto.pl 

​Jeśli masz dodatkowe pytania odnośnie warsztatu, chętnie na nie odpowiemy:

tel. 502 585 980 Agnieszka​ Łukaszewicz

​„Bądź sobą. Wszystkie inne osoby są już zajęte.” Oscar Wilde

Oto przykładowe opinie o mnie:

„Miałam ogromną przyjemność współpracować z Anią przy wielu projektach. Za każdym razem ujmuje fachową i niezwykle wszechstronną wiedzą. Mówi tak, że chce jej się słuchać. Pisze tak, że chce ją się czytać. Co jednak najważniejsze, a dziś chyba coraz rzadziej spotykane – tę fachową wiedzę przekazuje w niezwykle przystępny sposób. Serdecznie polecam współpracę z Anią, zarówno na gruncie zawodowym, jak i prywatnym” – Anna Rychlewicz 16.04.2024

„💖 Potwierdzam, Ania, przekazujesz wiedzę w niezwykle przystępny sposób i – co już podkreślałam – z humorem. Dorota Honek-Sac – 16.04.2024

„Miałam wielką przyjemność uczestniczyć w kilku szkoleniach Ani i serdecznie polecam współpracę z nią – Ania jest chodzącą encyklopedią i jednocześnie staduperką – jej sposób przekazywania wiedzy jest bezkonkurencyjny!” Alina Gwoździewicz

Więcej porad znajdziesz w moich filmikach:

Syndrom oszusta – odzyskaj poczucie własnej wartości

– Syndrom oszusta utrudnia karierę zawodową

Samoograniczające przekonania – jak pokonać wewnętrznego krytyka i odzyskać wiarę w siebie?

– W jaki sposób niska samoocena może utrudniać wdrażanie nawyków

Słowo przełamujące samoograniczenia wg prof. Carol Dweck

Wewnętrzny krytyk – odrzuć etykietę! Jak wzmocnić poczucie własnej wartości.

Pułapka perfekcjonizmu

Pułapka pracoholizmu, pogoni za sukcesem i ambicji – co możemy zrobić?

Weź życie w swoje ręce! Nie czekaj na wybawcę!

Samospełniająca się przepowiednia – jak działa?