Już 91 rekomendacja, jaką otrzymałam od Klienta na DobryCoach

Pani Ania jest w 101% profesjonalistką – Poznałem ją w momencie totalnego kryzysu i wypalenia zawodowego. Pomogła mi się przebranżowić. Odwróciła nie tylko moje życie zawodowe o 180, ale również uzbroiła w ogrom pewności siebie, samozaparcia i przede wszystkim otworzyła mi głowę na całkowicie nowe spojrzenie na moje doświadczenie zawodowe oraz sposób w jaki je mogę wykorzystać. Jestem z nią w kontakcie do dziś, przy każdej kolejnej zmianie dot. pracy zawsze proszę o pomoc i konsultację – nigdy, przenigdy się na Pani Annie nie zawiodłem. Mam w końcu pracę, która daje mi satysfakcję, mogę się w niej rozwijać i przede wszystkim mam więcej czasu dla siebie i rodziny – czego w poprzedniej branży (gastronomia) mi brakowało.

23 sierpnia 2023 Jakub Koczur – Nowy Project Manager

To już 91 opinia, jaką otrzymałam od Klientów na moim profilu na DobryCoach.pl 

Serdecznie wszystkim moim Klientom dziękuję za docenienie i polecanie mnie.

Aby przeczytać wszystkie opinie, trzeba zjechać na sam dół mojego profilu.

Kolejne rekomendacje od klientów można znaleźć także na moim profilu na Linkedin

A to najnowsze komentarze z Facebooka:

Twoje szkolenia i warsztaty niosą ogromną wartość, masz doskonałą wiedzę, którą przekazujesz w sposób zrozumiały i z humorem. Dorota Honek-Sac, 25 sierpnia 2023 r.

Gratulacje, Kochana. Jestem dumna że jesteś z nami Z Babski Świat Biznesu – Elzbieta Scitiene, 24 sierpnia 2023 r.

Byłam na szkoleniach Ani! Pełen profesjonalizm, mega merytoryka i zawsze z humorem, co na długo pozostaje w pamięci. Aleksandra Matysiak, 24 sierpnia 2023 r.