Trening mentalny i wizerunkowa sesja zdjęciowa – Marka osobista. Dodaj skrzydeł swojej firmie!

Zapraszam na mój warsztat mentalny połączony z sesją indywidualną zdjęciową, którą wykona doświadczona fotograf Agnieszka Łukaszewicz.

Budujesz swoją markę osobistą? Prowadzisz własny biznes lub zamierzasz go otworzyć? Potrzebujesz zastrzyku pozytywnej energii oraz nowego sposobu myślenia?

Zapraszamy na warsztat mentalny i sesję zdjęciową, która pomoże Ci rozwinąć własny biznes!

Prowadzisz firmę, ale utknęłaś w miejscu? A może masz pomysł na własny biznes, lecz brakuje Ci wiary w siebie, aby zrealizować marzenia?

Ciężko Ci określić, co buduje Twoją markę osobistą? Twój perfekcjonizm powoduje, że nigdy nie czujesz się wystarczająco dobra? Lęk przed porażką dusi Twoją kreatywność? Blokują Cię samo-ograniczające przekonania?

Jeżeli chcesz zbudować sposób myślenia o sobie, który pomoże Ci osiągać cele, to ten warsztat jest dla Ciebie!

Co otrzymasz biorąc udział w warsztacie mentalnym Marka Osobista:

– Odkryjesz swoje zasoby wspierające i nauczysz się wykorzystywać je w biznesie.

– Z pomocą coacha opracujesz swoją własną listę tego, co stanowi Twoje atuty oraz inne szeroko rozumiane zasoby. Pomogą Ci one dawać sobie radę w stresie, kryzysach emocjonalnych, wyzwaniach oraz skuteczniej osiągać cele osobiste i zawodowe.

– Przeanalizujesz atrybuty Twojej marki osobistej oraz to, co warto wzmocnić.

– Wymienisz doświadczenia i otrzymasz bezcenny feedback od życzliwych Ci osób.

– Poznasz praktyczne sposoby przełamywania samo-ograniczających przekonań i budowania mindset’u pomagającego zbudować pewność siebie.

– Doświadczysz akceptującej atmosfery podczas treningu mentalnego.

– Poczujesz siłę grupy cudownych kobiet, które dają sobie nawzajem moc i inspiracje!

Profesjonalna sesja zdjęciowa stanie się dla Ciebie narzędziem w promowaniu własnego wizerunku. Wykorzystasz ją w działaniach marketingowych. Co więcej zdjęcia wizerunkowe przydadzą Ci się w social mediach. Możesz skorzystać z nich ustawiając swoje “nowe zdjęcie profilowe” lub publikować je w ramach postów na Facebooku, Instagramie czy LinkedIn.

Dobry portret pokaże Cię jako eksperta w Twojej branży i osobę godną zaufania. W końcu inwestycja w siebie, to zawsze dobrze wydane pieniądze.

Informacje o cenie, terminie i zapisy tutaj