Rekomendacje od 3 Klientów

Oto trzy kolejne opinie, jakie Klienci zamieścili na moim profilu:)

Zaczęliśmy współprace kiedy postanowiłem zmienić pracę, ale moje cv okazało się nieskuteczne. Efekty pojawiły sie od razu w postaci kilku świetnych ofert pracy. Dlaczego warto: Jest doskonale przygotowana do każdej sesji Prowadzi spotkania w sposób bardzo skuteczny Ma ogromną wiedzę (biznesowa, psychologiczną z obszaru HR) Pokazuje nowe możliwości, których sami nie widzimy Miałem sporo obaw przed pierwszym spotkaniem (na rynku jest wielu kiepskich trenerów), ale potrzebowałem szybkiego wsparcia i zaryzykowałem. Była to jedna z najlepszych decyzji, jaka ostatnio podjąłem w moim życiu zawodowym. Współpraca wniosła bardzo wiele do mojego rozwoju jako menadżera.
17 luty 2021 Maciej – Menadżer

Zgłosiłem się na coaching biznesowy do Pani Anny, aby omówić moje pomysły na rozwój firmy, przeanalizować różne strategie oraz zrobić analizę SWOT. Dużo skorzystałem z jej doświadczenia marketingowego. Cenię sobie jej praktyczne, analityczne podejście oraz nieszablonowe myślenie. A także otwartość, empatię i poczucie humoru. Pani Anna posiada szeroką wiedzę psychologiczną. Potrafi wytłumaczyć skomplikowane mechanizmy w prosty, logiczny sposób i na praktycznych przykładach. Jest to dla mnie szczególnie przydatne pod kątem budowania relacji osobistych i biznesowych oraz własnego wizerunku. Podobały mi się też artykuły i filmiki na YouTube Pani Anny oraz że rekomendowała mi książki z interesujących mnie tematów. Jestem bardzo zadowolony z tej współpracy.
11 luty 2021 Marek – Przedsiębiorca

Polecam panią Anię jak wspaniałego coacha! Dzięki współpracy odkryłam swój potencjał, a moja kariera zawodowa bardzo się rozwinęła. Potrafię korzystać z sytuacji, które mnie spotykają i wsparcie pani Ani sprawia, że wiem, iż ze wszystkim sobie poradzę. Co najważniejsze, Pani Ania potrafi trafnie definiować potrzeby i cele, co jest niezwykłą oszczędnością czasu. Pani Ania jest prawdziwa i potrafi podciągnąć do góry nawet w najtrudniejszym czasie.

9 luty 2021 Izabela – Dyrektor Przedszkola

Już 65 klientów zamieściło opinie na moim profilu na portalu Dobrycoach.pl

Referencje od firm, uczelni i NGO dostępne na życzenie.