Siła stresu – filmik

Stres nie zawsze nam szkodzi! Badania udowodniły, że reakcja stresowa może być wręcz pomocna!  Jak pisze psycholożka Kelly McGonigal: „Stres nie jest toksyczny i nie zabija. Pomaga za to skutecznie się uczyć, pokonywać trudności, osiągać cele i poprawiać relacje z innymi. Stres to objaw mobilizacji, woli i mocy! Zrób z niego osobistego sprzymierzeńca!” Od czego zależy, czy stres wpływa na nasze zdrowie i psychikę w sposób negatywny czy konstruktywny? Jak wykorzystywać jego moc?

Obejrzyj filmik

Polecam bestseller „Siła stresu. Jak stresować się mądrze i z pożytkiem dla siebie” Kelly McGonigal. Ta książka zrewolucjonizowała myślenie o stresie i pomogła tysiącom ludzi! Jak przyznaje sama autorka, ta książka jest tzw. interwencją w nastawienie psychiczne. Ma na celu nie tylko przybliżyć obecny stan wiedzy o wpływie stresu na zdrowie i psychikę, ale także obalić wiele mitów na ten temat, które w destrukcyjny sposób wpływały na nas przez dziesiątki lat i powodowały, że stres nam szkodził.

Jeśli chcesz lepiej radzić sobie ze stresem i trudnymi emocjami, zachęcam do udziału w moich szkoleniach indywidualnych i grupowych