Nowa opinia o mnie na DobryCoach

Dostałam kolejną bardzo miłą od klienta ? Bardzo mi miło

Bardzo dobry coach
Trafiłem do Pani Anny w trudnym dla siebie momencie życia zawodowego, a konkretnie w momencie wypalenia zawodowego i poczucia ogólnego bezsensu. W tym samym czasie równolegle zacząłem uczęszczać na sesję z psychologiem, gdyż nie odrazu rozpoznałęm u siebie wypalenie zawodowe. Po 2-3 równoległych spotkaniach zrozumiałem, że spotkania z panią Anną dają mi dużpo więcej niż spotkania z psychologiem, gdzie zacząłem się nawet uwsteczniać, gdyż mój cel wizyt tam nie został wgl zrozumiany.

Celem moich spotkań z panią Anną była analiza kompetencji i możliwości na rynku pracy, przygotowanie CV oraz radzenie sobie ze stresem. Już po pierwszym spotkaniu czułem energię do zmian, zacząłem rozumieć z czym się mierzę i jak do tego podejść. Po 3-4 spotkaniach znałęm juz przyczyny swojego samopoczucia i warianty możliwośći rozwiązania ich.

W późniejszym czasie zakończyłęm wyniszczającą mnie pracę, a spotkania z panią Anna pomogły mi się zaprezentować wręcz doskonale na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie, na której mi zależało. Myślę, że gdyby nie te spotkania, to nie poradziłbym sobie na tej rozmowie i w dalszym ciągu tkwiłbym w wyniszczającej mnie pracy.
19 listopada 2019 Adrian – Logistyk