Rekomendacja od klientki

Dostałam kolejną cudowną opinię od klientki 🙂 Bardzo mi miło.

„Na coaching u Pani Anny Nowickiej zdecydowałam się w momencie życiowego zastoju a dokładnie po 7 latach przerwy zawodowej i poczucia zawodowego wykluczenia spowodowanego opieką nad dziećmi, którym ze względów zdrowotnych musiałam poświęcić bardzo dużo czasu. Pani Anna pomogła mi zarówno w sferze prywatnej, jak i zawodowej.

Wybierając się na spotkania miałam świadomość braków, ograniczeń oraz obniżone poczucie własnej wartości i nie wiedziałam od czego zacząć. Takie poczucie braku sprawstwa, lęk przed podjęciem przemyślanych decyzji zawodowych zaprowadziło mnie dość szybko do głębokiej frustracji i braku wiary w zmianę, więc miałam sporo szczęścia, że w odpowiednim momencie trafiłam właśnie do Pani Anny.

Przede wszystkim, pomogła mi w uporządkowaniu moich licznych przemyśleń i bardzo szybko ułożyliśmy konkretny plan działania, w trakcie spotkań miałyśmy mnóstwo pomysłów, planów rozwoju zawodowego, które zaczęłam małymi kroczkami, acz konsekwentnie wdrażać w życie. Przygotowanie do spotkań było na bardzo wysokim poziomie.

Duża elastyczność Pani Anny w przypadku moich licznych wyjazdów i możliwość prowadzenia rozmów za pomocą Skype, umożliwiła w krótkim czasie bardzo sprawnie poukładać wszystkie sprawy osobiste i zawodowe. Pani Anna łączy w sobie dwie bardzo pożądane z punktu widzenia coachingu cechy: jej inteligencja i empatia pozwalają dobrze zrozumieć drugą osobę, jej problemy, emocje i sposób myślenia, dzięki czemu plan jest skrojony indywidualnie i na miarę; z drugiej strony – jest bardzo konsekwentna w rozliczaniu z konkretnych podejmowanych działań, stawia cele i daje wiele rozwiązań co w moim przypadku okazało się chyba jeszcze ważniejsze.

Serdecznie polecam Panią Annę jako coacha. Po czterech miesiącach jestem już w zupełnie innym, lepszym miejscu zarówno w sferze działań nad powrotem do wybranego zawodu jak i w życiu osobistym”.

6 listopada 2019 Agata Zofia

Opinia została zamieszczona na końcu mojego profilu na https://dobrycoach.pl/coach/anna-nowicka