Udział w webinarze „Jak prawidłowo planować i skutecznie osiągać cele”

Wczoraj wzięłam udział w bardzo ciekawym webinarze „Strategie DTR™, WOOP! oraz 6PBM, czyli jak prawidłowo planować i skutecznie osiągać cele, nawet wbrew wszystkiemu i wszystkim” poprowadzonym przez Piotra Łabuza – psychologa i coacha.

Dla mnie szczególnie ciekawa była omówiona Piotra metoda WOOP stworzona przez profesorkę Gabriele Oetingen. Metoda ta służy skutecznemu wyznaczaniu i osiąganiu celów. Jest prosta, a jednocześnie pomaga wzmocnić naszą motywację i przygotować się na potencjalne przeszkody.

Bardzo cenię Piotra m.in. za to, że otwarcie mówi, iż nie ma magicznych rozwiązań ani metod, które pomogą zawsze i każdemu. Także w tym webinarze Piotr rozprawił się z kilkoma mitami dot. rozwoju osobistego np. z mitem, że „każdy może wszystko – wystarczy tylko chcieć”…

Kilka dni temu zamieściłam na YT mój filmik dot. przełamywania samoograniczających przekonań, w którym też podkreślałam, że możemy osiągnąć bardzo wiele, ale nie wszystko. I że warto nauczyć się odróżniać swoje słabe strony od samoograniczających przekonań.

Gorąco polecam ten webinar!