Podaruj ważnej dla Ciebie kobiecie – żonie, przyjaciółce, mamie – voucher na indywidualną sesję coachingu kariery lub rozwoju osobistego na Skype lub stacjonarnie.
Taki prezent będzie w 100% dopasowany do jej potrzeb. To dowód, że zależy Ci, aby bliska Tobie kobieta osiągnęła pozycję zawodową, zarobki i satysfakcję na miarę jej możliwości.
Z mojej długoletniej praktyki coachingowej wynika, że wiele świetnie wykwalifikowanych kobiet pracuje na stanowiskach poniżej swojej wiedzy i umiejętności. Często zarabiają także mniej niż mężczyźni na tych samych posadach. Potwierdzają to liczne badania.
W pełnym wykorzystaniu własnego potencjału kobiety są nadal blokowane nie tylko przez praktyki dyskryminacyjne, ale również przez samoograniczające przekonania i autostereotypy (czyli te stereotypy, w które dana kobieta sama uwierzyła np. że nie ma predyspozycji kierowniczych, choć w rzeczywistości je posiada).
Wiele kobiet słyszy wciąż w głowie swojego wewnętrznego krytyka. Ściąga je w dół perfekcjonizm i nieumiejętność cieszenia się z osiągnięć oraz codziennych radości. Niektóre kobiety są zbyt ugodowe i nieasertywne. Mają problemy ze stawianiem zdrowych granic i otwartym mówieniem o swoich potrzebach.
Nad wszystkimi tymi problemami od lat skutecznie pracuję z moimi klientkami.
Najtrudniejszy w dokonaniu zmiany jest ten pierwszy krok.
Pomóż bliskiej Ci kobiecie w wykonaniu go!
Spytaj mnie o szczegóły.
O samoograniczających przekonaniach, byciu „zbyt miłym” oraz problemach, jakie mogą pojawić się na drodze do osiągania celów oraz jak je skutecznie przełamywać przeczytasz w moich artykułach m.in.:
Jak wyzbyć się lęku przed sukcesem?
Jak przełamać samoograniczające przekonania?
Jak zneutralizować wewnętrznego krytyka?
Jak wyznaczać cele osobiste i zawodowe?
Jak się zmotywować do zmiany pracy?
Nie spełniam oczekiwań – i dobrze mi z tym!
Jak w pracy wyjść z roli wybawiciela i nie skończyć jako ofiara?
Jesteś zbyt… miły? To niedobrze!
W jaki sposób analiza słabych stron pomoże Ci zaplanować karierę zawodową?
Jaka jest twoja kotwica – czyli dlaczego awans nie zawsze jest nagrodą?08